REKLAMA

Wola

sport

 

Czternasta emerytura to nie wszystko. Bezpłatne siłownie dla seniorów

  18 lutego 2023

Czternasta emerytura to nie wszystko. Bezpłatne siłownie dla seniorów
źródło: Pixabay

Na warszawskiej Woli ruszyła akcja "Bezpłatne siłownie dla seniorów". Osoby, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia, mogą w wybrane godziny korzystać na koszt samorządu z obiektów w halach Koło i Reduta.

REKLAMA

Na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi Ośrodek Sportu i Rekreacji na Woli uruchomił kolejny program finansowany z podatków mieszkańców Warszawy. Tym razem jest to uzupełnienie oferty skierowanej do seniorów.

Bezpłatne siłownie dla seniorów

- Popularyzacja aktywności fizycznej wśród mieszkańców od początku jest priorytetem naszych działań - informuje Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. Milion na basen przy Grzybowskiej? "Przydałby się porządny remont" Milion na basen przy Grzybowskiej? "Przydałby się porządny remont"
Wielu klientów korzystających z pływalni przy Grzybowskiej 35A zauważa coraz większy niedostatek w infrastrukturze i wyposażeniu obiektu zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy. Jest propozycja, aby stan ten nieco uzdrowić.
- Bezpłatne programy sportowe są niezbędne, zwłaszcza dziś, w dobie szalejącej drożyzny - dodaje włodarz dzielnicy najwyraźniej zapominając o fakcie, że każda złotówka wydawana przez samorząd zwiększa inflację.

Akcja "Bezpłatne siłownie dla seniorów" zakończy się w grudniu. Chętni skorzystają z obiektów mieszczących się w hali Koło przy ul. Obozowej 60 we wtorki w godzinach 8:00-12:00 oraz w hali Reduta przy ul. Redutowej 37 w czwartki w godzinach 8:00-12:00. Skorzystanie z "Bezpłatnych siłowni dla seniorów" jest bardzo proste. Wystarczy w kasie okazać dokument potwierdzający ukończenie 60. roku życia.

Zapraszamy na zakupy

Siłownia dla seniora

- W dalszym ciągu wielu osobom siłownie kojarzą się głównie z młodymi ludźmi, a to błąd. Coraz częściej w naszych obiektach goszczą seniorzy. Nic w tym dziwnego, ponieważ regularne ćwiczenia w siłowni poprawiają ogólną kondycję oraz mają pozytywny wpływ na układ ruchu. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca osobom starszym uprawianie ćwiczeń siłowych dwa razy w tygodniu po 20 minut. "Bezpłatne siłownie dla seniorów" będą znakomitym uzupełnieniem innych naszych programów skierowanych do seniorów i razem stworzą kompleksową ofertę dla starszych mieszkańców stolicy - zachwala Arkadiusz Werelich, dyrektor OSiR Wola.

(jok)

.
 

Komentarze (2)

# nnn

18.02.2023 19:36

Mamy kiełbasę wyborczą dla emerytów i nie zawahamy się jej użyć jako przeciwwagi dla zapowiedzianych robaków.

# klocek

20.02.2023 19:20

Masakra, co w roku wyborczym jeszcze wrzucą? Może jakiś oarszywiec ze swoich by dał?
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy