Ćwicz seniorze!
20 lutego 2009
Jesteś seniorem? Chcesz poćwiczyć pod okiem doświadczonego instruktora? A może lekarz zalecił Ci gimnastykę? Ruszaj do klubów! Są jeszcze wolne miejsca.
Targówek kontra ZTM: zmiany autobusowe są nie do przyjęcia
Mieszkańcy Targówka protestują przeciwko letnim zmianom w trasach linii autobusowych. Zarząd dzielnicy oficjalnie nie zabiera głosu, a oburzenie jest spore. - Praktycznie codziennie jesteśmy zaskakiwani zmianami. Rada dzielnicy przygotowuje projekt stanowiska - mówi wiceprzewodniczący Jędrzej Kunowski. W poniedziałek na wniosek Platformy Obywatelskiej odbędzie się specjalna sesja komunikacyjna.
Ćwiczenia trwają 45 minut i są prowadzone przez wykwalifikowanych instruk-torów, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas gimnastyki naj-większy nacisk położony jest na ćwiczenia oddechowe oraz wzmacniające mięśnie postawy, a więc najważniejsze dla seniorów. Na zajęcia przychodzimy z własnym strojem do ćwiczeń, sportowymi butami oraz matą i gumą do ćwiczeń. Trzeba być 15 minut przed zajęciami - przed ćwiczeniami musimy się zapisać. W większości klubów, które prowadzą gimnastykę, brakuje już wolnych miejsc. Poniżej prezentu-jemy punkty, gdzie można się jeszcze zapisać.
jj
- Klub "Podgrodzie" ul. Krasnobrodzka 11, tel. 022 674-03-59
piątki w godz. 13.15-14.00 oraz 14.15-15 - Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Samarytanka 11/13, tel. 022 679-14-45
poniedziałki w godz. 17.15-18, czwartki 16.30-17.15 - Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Radzymińska 227, tel. 022 679-78-95
poniedziałki w godz. 15-15.45 oraz 15.45-16.30, czwartki 17.45-18.30 oraz 18.30-19.15








































