REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

To byłaby spektakularna kradzież na Targówku

  5 czerwca 2023

alt='To byłaby spektakularna kradzież na Targówku'
DB

To nie był plan doskonały, a mimo to mieszkaniec Warszawy postanowił go zrealizować. 63-latek wjechał wózkiem do jednego ze sklepów w galerii handlowej przy ulicy Głębockiej, umieścił w nim dwa telewizory i chciał je wywieźć bez płacenia.

REKLAMA

Policjanci interweniowali w jednym ze sklepów w galerii przy ulicy Głębockiej, gdzie miało dojść do kradzieży. Na miejscu mundurowi ustalili, że pracownicy ujęli jednego z klientów.

To byłaby "spektakularna" kradzież, gdyby. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
.. się udała

- Z wyjaśnień obsługi wynikało, że 63-latek wszedł na teren sklepu z wózkiem, podjechał nim do regału z telewizorami, po czym zdjął dwa i zapakował je do wózka. Następnie minął linię kas i próbował wyjechać ze sklepu. Czujni pracownicy ochrony przeszkodzili mu zrealizować ten plan. Stanęli na jego drodze i powiadomili policję - relacjonuje zdarzenie komisarz Paulina Onyszko.

Kup bilet

Mieszkaniec Warszawy z zarzutami za kradzież

Funkcjonariusze obejrzeli nagranie z kamer monitorujących i potwierdzili, że 63-latek faktycznie dopuścił się kradzieży. Zatrzymali mężczyznę a następnie umieścili go w policyjnym areszcie. 63-latek usłyszał zarzut za kradzież telewizorów wartych ponad 4000 złotych. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe