REKLAMA

Bemowo

historia »

 

"Dramat" na Połczyńskiej. Całe skrzyżowanie w butelkach

  1 grudnia 2023

alt='"Dramat" na Połczyńskiej. Całe skrzyżowanie w butelkach'
Mimo obrażeń, kierowca próbował ratować to, co pozostało z cennego transportu. Żródło: "Express Wieczorny", 3 lipca 1996 r.

Tego dnia wielu piwoszy zapłakało z rozpaczy. Potem, gdy dokładnie wczytali się w notatkę w gazecie... odetchnęli z ulgą.

REKLAMA

A to dlatego, że w wyniku kraksy u zbiegu Połczyńskiej i Dźwigowej ucierpiały puste butelki po piwie "Królewskie". Było ich aż osiem tysięcy, z czego połowa się stłukła. Wydarzenie skwapliwie opisał "Express Wieczorny" z 3 lipca 1996 roku. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.

Winny ten z Dźwigowej

"Jak dowiedzieliśmy się od uczestniczącego w wypadku inkasenta Browarów Warszawskich, winny wypadku był kierowca ciężąrówki włączającej się do ruchu. Albin O. odwieziony został do szpitala przy Banacha z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu" - relacjonowała popołudniówka, która kilka miesięcy później stała się gazetą poranną a w 1999 roku ostatecznie zniknęła z rynku. Jak pisał w artykule reporter podpisany "OLO", winny był kierowca ciężarówki wyjeżdżającej z Dźwigowej, która "przydzwoniła" w wóz Browarów Warszawskich.

"Rozsypane po prawym pasie jezdni Połczyńskiej w kierunku centrum kontenery i butelki na kilkadziesiąt minut zablokowały kompletnie ruch samochodów. Dopiero przybycie specjalnego samochodu straży pożarnej, który podniósł leżącą ciężarówkę, rozładowało potężne korki".

(pik)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy