REKLAMA

Bemowo

inwestycje »

 

Budują rondo na Piastów. Objazdy dla aut i autobusów

  1 grudnia 2023

alt='Budują rondo na Piastów. Objazdy dla aut i autobusów'
Ruszyła budowa ronda u zbiegu Krasnodębskiego, Osmańczyka i Piastów Śląskich

Rozpoczęła się budowa ronda u zbiegu Piastów Śląskich, Krasnodębskiego i Osmańczyka. Prace prowadzone będą do końca stycznia, dlatego kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na utrudnienia.

REKLAMA

Urząd Dzielnicy Bemowo buduje rondo u zbiegu ulic Piastów Śląskich, Osmańczyka i Krasnodębskiego. Do tej pory drogowcy pracowali poza jezdnią. Teraz rozpoczęli zasadniczą część robót. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Skrzyżowanie zostało zamknięte, więc samochody i autobusy muszą jechać inną trasą.

Na czas swoich robót drogowcy zamknęli prawie całe skrzyżowanie Piastów Śląskich, Osmańczyka i Krasnodębskiego. Kierowcy mogą tu jechać wyłącznie w prawo z Krasnodębskiego w Piastów w stronę ulicy Powstańców Śląskich.

- Nadjeżdżający od strony Powstańców Śląskich dojadą tylko do ulicy Oławskiej, gdzie mogą wjechać w głąb osiedla - mówi Karol Sobociński, wiceburmistrz Bemowa. Te utrudnienia potrwają do końca stycznia.

Objazdy, objazdy

Dla kierowców został wyznaczony objazd ulicami Powstańców Śląskich, Maczka, Rudnickiego, Powązkowską, Obrońców Tobruku, Księcia Bolesława, Widawską i Wrocławską. Samochody nie zawrócą na Powstańców Śląskich na skrzyżowaniu z Maczka. Taki manewr jest za to możliwy na wysokości ulicy Piastów Śląskich.

Trasę zmienił autobus linii 201, który w tym rejonie kursuje ulicami: Obrońców Tobruku, Powązkowską, Rudnickiego, Maczka i Powstańców Śląskich.

Zapraszamy na zakupy

Przedłużenie Piastów Śląskich w czerwcu

Między budowanym rondem a ul. Obrońców Tobruku powstaje przedłużenie ulicy Piastów Śląskich. Dotychczas drogowcy usunęli kolizję z siecią gazową i wybudowali kanalizację. W lipcu i sierpniu pracowali u zbiegu ulic Osmańczyka i Piastów Śląskich poza jezdnią, a we wrześniu i październiku budowali drogę od Osmańczyka w kierunku Obrońców Tobruku. Nowa ulica zostanie oddana w czerwcu 2024 roku.

(pik)

.
 

Komentarze (2)

# Stef

06.12.2023 06:09

Budują na Piastów czy na Piastów Śląskich?

# Jakich

06.12.2023 11:12

#Stef napisał(a) 06.12.2023 06:09
Budują na Piastów czy na Piastów Śląskich?
Piastów Dolnośląskich czy Górnośląskich?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy