REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

Bandycka ustawka na Bemowie? "Zatrzymaliśmy jedną osobę"

  19 maja 2023

Bandycka ustawka na Bemowie? "Zatrzymaliśmy jedną osobę"
zdjęcie ilustracyjne, źródło: KSP

Przed kilkunastoma dniami na osiedlu Górce doszło do pobicia mężczyzny przez grupę agresywnych młodocianych wyrostków. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

- W niedzielę 23 kwietnia około godziny 19.00 na osiedlu Górce obok studni oligoceńskiej przy Kazubów 6, miała miejsce tzw. ustawka - jakiś czas temu poinformowała nas czytelniczka. Tragedia na pętli Nowe Bemowo Tragedia na pętli Nowe Bemowo
W niedzielę 14 maja, w okolicy przejścia dla pieszych przy pętli Nowe Bemowo doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez tramwaj. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Bandycka ustawka na Górcach

- Zebrała się grupa nastolatków. Jeden z chłopaków został powalony i skopany przez pięciu zapewne "kolegów" i doznał chyba wstrząsu mózgu. Interweniowała policja, która zatrzymała kilku z nich - informuje mieszkanka i dodaje, że uczestnicy bójki mieli według niej od 20 do 25 lat.

Choć od tej bulwersującej sprawy minęły już dwa tygodnie, wciąż niewiele wiemy, co się tam wydarzyło. Z jakiego powodu pobito młodego mężczyznę? Czy byli to jego koledzy? Policja ujawnia niewiele, zapewne ze względu na dobro śledztwa.

Kup bilet

Zatrzymali jedną osobę

- Potwierdzam, że 23 kwietnia policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie dotyczące pobicia. Została zatrzymana jedna osoba. Policjanci prowadzą postępowanie, które ma ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Jest gromadzony materiał dowodowy. To wszystkie informacje, które na tę chwilę mogę przekazać - informuje nadkomisarz Marta Sulowska.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# scascacsasca

19.05.2023 16:46

Chryste, jak nie wiecie, co to znaczy ustawka, to nie używajcie tak trudnego słownictwa, bo to was przerasta. To było zwykłe bandyckie pobicie, w dodatku zbiorowe. Pisanie o ustawce sugeruje że ofiara wiedziała na co się pisze

# King

20.05.2023 07:25

On się ustawił na bójkę między garażami z 5-cioma przeciwnikami? Kooooooozak :D
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA