REKLAMA

Bemowo

komunikacja »

 

Zmiany w kursowaniu autobusów w okolicach lotniska

  19 maja 2023

alt='Zmiany w kursowaniu autobusów w okolicach lotniska'
źródło: ZTM

W piątkowy i sobotni wieczór 19 i 20 maja, na bemowskim lotnisku studenci kilku warszawskich uczelni organizują juwenalia. Dlatego w sąsiedztwie imprezy zmieni się organizacja ruchu drogowego a autobusy linii 122, 171, 201, 220, N01 i N43 będą kierowane na trasy objazdowe. Sprawdź jakie zmiany nastąpią.

REKLAMA

Juwenalia na warszawskim lotnisku Bemowo zaplanowano na piątek i sobotę 19 i 20 maja, w godzinach popołudniowych. Ulica Piastów Śląskich na odcinku od Powstańców Śląskich do Żołnierzy Wyklętych, może zostać zamknięta dla ruchu już o godz. 15:00 w piątek oraz o godz. Veturilo wraca na Bemowo i Jelonki. Sprawdzamy lokalizacje Veturilo wraca na Bemowo i Jelonki. Sprawdzamy lokalizacje
1 marca rozpoczyna się nowy sezon Veturilo, warszawskiej sieci wypożyczalni rowerów publicznych finansowanej przez samorząd. W dzielnicy, która była w mieście prekursorem systemu, na początek będzie dostępnych jedenaście wypożyczalni.
13:00 w sobotę - ostateczną decyzję podejmuje policja. Wtedy autobusy linii 122, 171 i 220 pojadą w obu kierunkach bezpośrednio ulicą Powstańców Śląskich (pomijając przystanki Rodła i Zachodzącego Słońca), a wszystkie kursy linii 201 będą obsługiwały tylko trasę podstawową (pomijając odcinek przez ulicę Żołnierzy Wyklętych).

Zmiany dla linii nocnych na Bemowie

Po zakończeniu koncertów, w godzinach nocnych z 19 na 20 i z 20 na 21 maja, policja może zadecydować również o zamknięciu ulicy Powstańców Śląskich (między Wrocławską a gen. Maczka). Wtedy autobusy linii N01 i N43 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

N01 w kierunku Nowodworów: Ursynów Płn. - ... - Radiowa - Dywizjonu 303 - Ciołka - Newelska - Księcia Janusza - Księcia Bolesława - Obrońców Tobruku - Powązkowska - gen. Rudnickiego - gen. Maczka - al. Reymonta i dalej swoją trasą; w kierunku Ursynowa: Nowodwory - ... - al. Reymonta - gen. Maczka - gen. Rudnickiego - Powązkowska - Obrońców Tobruku - Księcia Bolesława - Księcia Janusza - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i dalej swoją trasą.

N43 w kierunku Chomiczówki: Dworzec Centralny - ... - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Ciołka - Newelska - Księcia Janusza - Księcia Bolesława - Obrońców Tobruku - Powązkowska - gen. Rudnickiego - gen. Maczka - al. Reymonta i dalej swoją trasą; w kierunku Dworca Centralnego: Chomiczówka - ... - al. Reymonta - gen. Maczka - gen Rudnickiego - Powązkowska - Obrońców Tobruku - Księcia Bolesława - Księcia Janusza - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i dalej swoją trasą.

Zapraszamy na zakupy

Dodatkowe autobusy do metra Bemowo

Bezpośrednio po zakończeniu koncertów, na lotnisku Bemowo w godzinach nocnych z 19 na 20 i z 20 na 21 maja z przystanku Wrocławska 02 (przy ul. Powstańców Śląskich, w kierunku ratusza dzielnicy Bemowo) będą odjeżdżały autobusy specjalnej linii 942, kursujące trasą: Wrocławska 02 - Powstańców Śląskich - Górczewska - Metro Bemowo 01. Autobusy będą jeździły w godz. 0:30 - 2:30, a ich odjazdy będą dostosowane do aktualnej frekwencji.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break