REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

komunikacja

 

Zmiany w kursowaniu autobusów w okolicach lotniska

  19 maja 2023

Zmiany w kursowaniu autobusów w okolicach lotniska
źródło: ZTM

W piątkowy i sobotni wieczór 19 i 20 maja, na bemowskim lotnisku studenci kilku warszawskich uczelni organizują juwenalia. Dlatego w sąsiedztwie imprezy zmieni się organizacja ruchu drogowego a autobusy linii 122, 171, 201, 220, N01 i N43 będą kierowane na trasy objazdowe. Sprawdź jakie zmiany nastąpią.

REKLAMA

Juwenalia na warszawskim lotnisku Bemowo zaplanowano na piątek i sobotę 19 i 20 maja, w godzinach popołudniowych. Ulica Piastów Śląskich na odcinku od Powstańców Śląskich do Żołnierzy Wyklętych, może zostać zamknięta dla ruchu już o godz. 15:00 w piątek oraz o godz. Veturilo wraca na Bemowo i Jelonki. Sprawdzamy lokalizacje Veturilo wraca na Bemowo i Jelonki. Sprawdzamy lokalizacje
1 marca rozpoczyna się nowy sezon Veturilo, warszawskiej sieci wypożyczalni rowerów publicznych finansowanej przez samorząd. W dzielnicy, która była w mieście prekursorem systemu, na początek będzie dostępnych jedenaście wypożyczalni.
13:00 w sobotę - ostateczną decyzję podejmuje policja. Wtedy autobusy linii 122, 171 i 220 pojadą w obu kierunkach bezpośrednio ulicą Powstańców Śląskich (pomijając przystanki Rodła i Zachodzącego Słońca), a wszystkie kursy linii 201 będą obsługiwały tylko trasę podstawową (pomijając odcinek przez ulicę Żołnierzy Wyklętych).

Zmiany dla linii nocnych na Bemowie

Po zakończeniu koncertów, w godzinach nocnych z 19 na 20 i z 20 na 21 maja, policja może zadecydować również o zamknięciu ulicy Powstańców Śląskich (między Wrocławską a gen. Maczka). Wtedy autobusy linii N01 i N43 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

N01 w kierunku Nowodworów: Ursynów Płn. - ... - Radiowa - Dywizjonu 303 - Ciołka - Newelska - Księcia Janusza - Księcia Bolesława - Obrońców Tobruku - Powązkowska - gen. Rudnickiego - gen. Maczka - al. Reymonta i dalej swoją trasą; w kierunku Ursynowa: Nowodwory - ... - al. Reymonta - gen. Maczka - gen. Rudnickiego - Powązkowska - Obrońców Tobruku - Księcia Bolesława - Księcia Janusza - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i dalej swoją trasą.

N43 w kierunku Chomiczówki: Dworzec Centralny - ... - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Ciołka - Newelska - Księcia Janusza - Księcia Bolesława - Obrońców Tobruku - Powązkowska - gen. Rudnickiego - gen. Maczka - al. Reymonta i dalej swoją trasą; w kierunku Dworca Centralnego: Chomiczówka - ... - al. Reymonta - gen. Maczka - gen Rudnickiego - Powązkowska - Obrońców Tobruku - Księcia Bolesława - Księcia Janusza - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich i dalej swoją trasą.

Kup bilet

Dodatkowe autobusy do metra Bemowo

Bezpośrednio po zakończeniu koncertów, na lotnisku Bemowo w godzinach nocnych z 19 na 20 i z 20 na 21 maja z przystanku Wrocławska 02 (przy ul. Powstańców Śląskich, w kierunku ratusza dzielnicy Bemowo) będą odjeżdżały autobusy specjalnej linii 942, kursujące trasą: Wrocławska 02 - Powstańców Śląskich - Górczewska - Metro Bemowo 01. Autobusy będą jeździły w godz. 0:30 - 2:30, a ich odjazdy będą dostosowane do aktualnej frekwencji.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA