REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

14-latek z marihuaną na Targówku Mieszkaniowym. "Będą kontrole"

  11 lipca 2023

alt='14-latek z marihuaną na Targówku Mieszkaniowym. "Będą kontrole"'
źródło: Miasto Legionowo

Policjanci na terenie Targówka Mieszkaniowego zatrzymali 14-latka, przy którym znaleźli trzy foliowe torebeczki z suszem roślinnym. Po przeszukaniu w miejscu zamieszkania chłopca, policjanci przekazali go pod opiekę matce.

REKLAMA

Policjanci patrolujący rejon ulicy Smoleńskiej zwrócili uwagę na zdenerwowanego młodego chłopaka.

Od razu się przyznał

Policjanci wylegitymowali go, bo jego zachowanie wzbudzało podejrzenie, że coś ukrywa. Gdy mundurowi zapytali go, czy ma przy sobie jakieś zabronione środki, nie zaprzeczył. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Przyznał się, że posiada marihuanę poporcjowaną w trzy foliowe torebeczki i wydał je dobrowolnie policjantom. Ci zabezpieczyli ją, a 14-latka zatrzymali do wyjaśnienia. Trafił on do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Tam też mundurowi zbadali zabezpieczony susz roślinny. Następnie o zatrzymaniu chłopaka powiadomili jego matkę. Przeszukanie w miejscu zamieszkania chłopca nie potwierdziło, by były tam ukrywane inne zabronione prawem substancje.

Zapraszamy na zakupy

Co się stanie z 14-latkiem?

- Materiały zgromadzone w tej sprawie będą przesłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który zdecyduje o karze dla chłopca - informuje komisarz Paulina Onyszko.

Policjanci ostrzegają, że w czasie wakacji będą prowadzić wzmożone kontrole placówek organizujących wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz miejsc gromadzenia się młodych ludzi na świeżym powietrzu. Może to oznaczać więcej przypadków wykrycia narkotyków u nieletnich.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy