REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wyjazd nad bałtyk za granicą

# poszczególny

05.03.2016 20:37

cześć, chcę wyjechać nad każdy kraj bałtycki (poza rosją) nad morze. w tym roku estonia ale przy okazji zawsze bywam w stolicy danego państwa i to od niej i zwiedzania zaczynam. mógłby ktos powiedziec jaki spośród transportowych przewoźników jeździ do tallina o jakichś promocyjnych cenach, a może jakieś vouchery do zdobycia czy coś takiego? wszystko organizuję sam i próbuję osszczędzać w miarę więc takie informacje są...na miarę złota ;) pozdraiwam!

# VuWu

08.03.2016 02:23

możesz po szukać na takich stronkach typu kupony vouchery właśnie itp ale nie jestem pewien czy to do końca spełnia zadanie, bo dla mnie wygląda to jak ewidentne naciągactwo - kosmetyka u mojej żony z voucherów była robiona na odwal się, a jeśli chodzi o podróż to już chyba warto zadbać o bezpieczeństwo i komfort. a jak podróż ma trwać jednak troszkę, to ten komfort to wieeeele znaczy.

# Kaszalot

09.03.2016 17:51

No tak, ale komfortu też nie sprawdzisz dopóki tak naprawdę nie będziesz sam jechac gdzieś. To co dla jednych będzie spoko, dla kogoś innego już nie. Chociaż jak z drugiej strony popatrzeć jak nigdy kibel nieotwarty to dla nikogo noe dobrze i już takie info sobie przekaze. Może więc wybrac kilku przewoźnikow i pytać wprost: ten i ten jest spoko a jesli tak to dlaczego?

REKLAMA

# poszczególny

12.03.2016 00:40

W takim razie może top ten przewoźników? No niestety do tej pory poruszałem się zawsze samolotem, teraz wygodniej mi będzie przerzucić się na autokar mimo wszystko, a że brak doświadczenia robi swoje nie wiem nawet o co pytać. MOże jakaś ocena typu 1) komfort 2) bezpieczeństwo 3) cena - i wszystko w skali od 1 do 5?

# 6699

12.03.2016 02:48

TROCHE BEZSENSU BO ROZNIE LUDZIE POSTRZEGAJA. NP DLA MNIE TABLET PODCZAS OSTATNIEGO PRZEJAZDU TO BYL HICIOR I COS BARDZO PRZYSPIESZAJACEGO PODROZ, A BABA JECZALA ZE NAWET DZIECKU NIE POZWALA A WSZSYCY SIEDZA I SIE LAMPIA. MIAŁEM OCHOTE PODEJSC I SZURNAC NO ALE...BABA.

# poszczególny

12.03.2016 03:05

Nie rozumiem ani celu Twojej wypowiedzi ani w ogóle co masz mi do przekazania tą wiadomością, może sprecyzuj trochę i przy okazji dodaj czym jechałeś i jeśli się da to SUBIEKTYWNIE oceń wg siebie samego od jednego do pięciu :)

REKLAMA

# 6699

13.03.2016 21:55

NO BO W ECOLINES JAK JEDZIESZ TO MASZ TABLET W SIEDZENIU PRZED TOBĄ I TO SUPER ROZWIĄZANIE A BABSKO WRZESZCZAŁO ŻEBY NIE WŁĄCZAĆ BO TO ZŁO XD JEDEN I TRZY TO NA PIĄTKĘ BYM OCENIŁ, A DWÓJKĘ TO NIE WIEM WG CZEGO MAM OCENIAĆ? JAK DLA MNIE W PORZADKU WSZYSTKO PRZECIEŻ UZUPEŁNIONEGO OLEJU I OPON NIE SPRAWDZĘ PRZED STARTEM,

# Brogowska

18.03.2016 03:01

ale możesz napisać czy łby wam latały przy hamowaniu a zakręty nad przepaścią pokonywaliście na jednym kole ;) śmiechy śmiechami ale mi mama opowiadała, ze jak do włoch jeździła, to tak to właśnie jednym razem wyglądało i więcej tamtym przewoźnikiem ani rusz! :)

# Natka88

18.03.2016 05:15

Ja z nimi jeździłam i o żadnym odpadaniu głów nie ma mowy ;) płynna jazda, mili kierowcy, obsługa w ogóle po prostu widać, że nie dobrana przez przypadek tylko przeszkolona. No i po autokarze widać, że nowy albo przynajmniej po generalnym remoncie, bo żadnych usterek nie widać więc nie ma jakiegoś łatania tanim kosztem.

REKLAMA

# 6699

18.03.2016 05:56

NIE NO WSZYSTKO DOBRZE NORMALNIE SIE JECHALO JEŚLI O TO CHODZI I TEMPEM I ZMIENIALI SIE KIEROWCY ITD TAKZE SPOKO TYLKO MI CHODZILO O TĄ PASAŻERKĘ JEDNĄ A TAK TO WSZYSTKO GRAŁO W 100%

 Piper

18.03.2016 13:58

też zastanawiałam nad taką opcją wyjazdu, dobrze że trafiłam na ten wątek.

# KupSztal

19.03.2016 08:46

a co ze zniżkami? dla stałych klientów albo najlepiej to od razu jakieś, ma ktoś do czynienia z nimi żeby powiedzieć? ja podobnie jak autor wątku planuje trochę przyoszczędzić świadomie na wyjeżdzie w tym roku, więc szukam najlpeszych opcji. planuję też noclegi nie w hotelach tylko gospodarstwach aroturystycznych, trochę problem z barierą jężykową ale myślę że i z tym dam radę.

REKLAMA

# Bartłomiej

25.03.2016 12:59

Bonusy możesz zbierać, na stronce masz info - albo 50% wartości biletu pokrywają albo 100%. Tam masz małe obostrzenia ale niewiele ich jest. Z tego co pamiętam jak się kupuje od razu powrtotny to tez jest jakas zniżka, ale tej już wartości nie pamiętam.

# 6699

25.03.2016 17:41

jesli chodziło Ci o POWROTNY nieuku, to przypada wtedy na głowę 10% rabatu, pod warunkiem oczywiście, że zakupisz w obie strony a nie odezwiesz się po stu latach że chcesz wrócić..

# drin

02.04.2016 17:10

hola hola bez wyzwisk tutaj. A co do 50-100% pokrycia biletu te wspomniane reguły polegają na tym tylko, że w konkretne niektóre miejsca jak Ukraina możesz wybrać max 50% ale poza tym nie ma tu jakichś szczególnych wymagań. To jest taki program lojalnościowy więc musi być z korzyścią dla \ciebie i jest.

REKLAMA

 Mantyna

02.04.2016 19:45

Ooo stare dobre ecoline. Moja spanikowana mamuśka zawsze życzyła sobie, żeby jeździć autokarami i jeździliśmy z eco bo przecież do samolotu to nie wsiądzie a samej jej nie zostawię :) choć nie jest to dla mnie najlepsze wyjście z sytuacji to jak trzeba jeździć to jest to chyba najlepsza opcja :)

# Ananasek12

09.07.2019 12:34

Jak chcecie sprawdzić jak zaoszczędzić na podróżach to zapraszam do przeczytania artykułu :)
got-secret. pl/kantor-internetowy-dla-podrozujacych/ - usuncie spacje po kropce bo nie mozna linku prawidlowo inaczej dodac
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA