REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia

02.10.2015 10:57 #AVA
Centrum Medyczne VERDE, serdecznie zaprasza na seminarium dr Vladimira Petroci, wywodzącego się ze słynnej szkoły dr Jana Scholtena
Tematy wykładu :
1. Układ okresowy pierwiastków.
2. Lantanowce.
3. Rośliny.
Seminarium odbędzie się w dniach 20 do 22.11.2015 r. w Triton Park,02-390 Warszawa, ul. Grójecka 194 lokal 440 ( Szampan i Truskawki), piętro 8, wejście B2.
piątek, sobota: 9:00 - 17:30
niedziela: 9:00 - 16:00,
Koszt 3-dniowego kursu 1300 PLN, w cenę wliczony catering
Dla uczestników seminarium spoza Warszawy jest możliwość zrobienia rezerwacji w Hotelu GoldenTulip, 00-811 Warszawa, ul. Towarowa 2, który jest położony niedaleko miejsca, gdzie odbędzie się KURS.
Wpłaty należy dokonać na konto organizatora CENTRUM MEDYCZNE VERDE 00-094 Warszawa, ul. Wierzbowa 11
Numer konta 49 1140 2004 0000 3802 3606 8280
Tytułem: za KURS z dr Vladimir Petroci dodając swoje imię i nazwisko.
Liczba miejsc ograniczona. Wpłaty do 31.10. 2015 - 1250 zł. W dniu seminarium opłata będzie zwiększona do 1400 zł
27.02.2016 15:19 #Marecki
Braliście kiedyś udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe? Warto zdecydować się na takie szkolenie? Interesuje mnie głównie temat sprzedaży i negocjacji.
28.02.2016 23:00 #Marceli
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami biznesowymi, zobacz sobie tę stronę znajdziesz tam szkolenia dotyczące sprzedaży, komunikacji i negocjacji. Firma zatrudnia wybitnych specjalistów - trenerów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, angażując w praktyczne treningi i mobilizując do aktywności. Według mnie warto inwestować w takie szkolenia, każdy pracodawca powinien zdecydować się na takie rozwiązanie.
25.07.2016 09:45 #Bruna
w moim przypadku było to szkolenie z firmy soyer dla kadr , pracuje w dziale HR i firma organizowała właśnie taki kurs , tzn wykładowcy tej firmy do nas ,ze tak powiem zawitali .Z samego kursu , z zajęć oraz wykłądowców jestem bardzo zadowolona . I faktem z,e otrzymuje sie certyfikat na sam koniec szkolenia . Natomiast moja siostra , która jest fizjoterapeutą wybiera się na kurs integracji sensorycznej a autyzmie , z tym z,e on będzie dopierow grudniu w warszawie .
30.07.2016 14:33 #Edyta5
zawsze wart brac udział w kursach . dobrze to potem wygląda w cv . generalnie mam się czy pochwalić . A z soyera to byłam na kursie integracji sensorycznej I , II i III stopnia z zagranicznymi wykładowcami ;) i byłam bardzo zadowolona z, materiałów jakie nam dostarczono a także oczywiście z samego kursu , sposobu prowadzenia go .
21.08.2016 21:52 #Refalka
Soyer bardzo ciekawą ma oferte szkoleń, i to jest bardzo fajne bo mam wybór. sama byłam na szkoleniu dla logopedów i wiele ciekawych rzeczy się nauczyłam.
23.08.2016 12:09 #Ola
#Refalka napisał(a) 21.08.2016 21:52

Soyer bardzo ciekawą ma oferte szkoleń, i to jest bardzo fajne bo mam wybór. sama byłam na szkoleniu dla logopedów i wiele ciekawych rzeczy się nauczyłam.
Mi podoba sie tona ich szkoleniach(byłam juz na dwóch) że są dobrze zorganizowane. Są przerwy odpowiedio długie w odpowiednich momentach tak ze człowiek nie jest znużony. Duża też w tym zasługa prowadzących że prowadzą zajęcia tak ze człowiek nei jest znużony!
29.08.2016 12:58 #Lusik
Zdecydowanie, a jeśli sami organizujecie szkolenia i szukacie fajnego miejsca z dobrym zapleczem to polecam zapoznać się z ofertą http://www.hotelfajkier.pl/ :)
29.08.2016 13:18 #Benek
Mnie uratowały jazdy doszkalające, bo nigdy chyba bym nie zdał. Za trzecim razem zapisałem się do Warszawskiej Jazdy i to była najlepsza decyzja - super instruktor, super atmosfera no i wyniki świetne, bo za czwartym razem (a pierwszym tam) w końcu zdałem - jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem OSK, to zachęcam do poczytania, może kogoś zainteresuje - oferta
31.08.2016 18:46 #Ronnie
Mi dzięki szkoleniom udało się trochę popracować nad sobą i udoskonalić swoje umiejętności interpersonalne. Bardzo owocna okazała się Metoda komunikacji systemowej. Poczytać można np. tu: http://corelszkolenia.pl
W moim przypadku udało się uniknąć problemów w sytuacjach stresowych - kiedy nie zgadzam się z kimś i powinienem wyrazić swoje zdanie w sposób asertywny...
17.09.2016 09:40 #Lucek
Także mogę polecić szkolenia firmy soyer. Byłam na wielowymiarowej terapii stóp dziecka. Szkolenie prowadzone bardzo dobrze. Wiele informacji przekazanych ale bez jakiś teorii które ciężko zrozumieć.
07.10.2016 12:47 Janek3773
Polecam Wam szkołe Policealną www.educatio.edu.pl świetna kadra, dużo szkoleń, w ogóle dużo się tam dzieje. i jest za darmo.
22.10.2016 12:40 #triszka
Byłam na szkoleniu z terapii ręki, organizowanym przez Soyer i bardzo duzo można się nauczyć, dowiedzieć. Jest to jedno z niewielu szkoleń, ale warto się doszkalać. w szczególności z soyer
26.10.2016 10:37 #Ania8
Wszystko zależy od tego, jakich szkoleń dokładnie poszukujecie. Możecie zastanowić się na przykład nad szkoleniami z prawa pracy czy szkoleniami hr. Dużo takich kursów znajdziecie w ofercie firmy http://dom-wiedzy.pl/. Polecam.
26.10.2016 11:39 izabela
dziękuję za informację
02.11.2016 22:54 #gdziekol
Ja mogę polecić kurs w którym ja uczestniczyłam beautyextra.pl www.beautyextra.plUważam, że cenowo jest bardzo przystępny i wiele się na nim można nauczyć. Odkąd go skończyłam koleżanki cały czas wpadają na paznokcie, polecają swoim znajomym...myślę o założeniu działalności normalnie, żeby zacząć na tym zarabiać :)
03.11.2016 16:38 ArturGolny
Teraz zaobserwowałem że ostatnio wiele naotwierało się tych firm szkoleniowych głównie za unijną kasę i piszą granty dla siebie. Ale jak kasa się skończy, albo wejdą na większy ZUS to biznesy się zamyka.
04.11.2016 14:41 annecckka29
Niezłe szkolenia !
wpis modyfikowany 1 raz, 04.11.2016 14:42 
13.11.2016 20:10 #miras34
Widziałem ciekawą ofertę szkoleń dla branży CNC - szkolenia operatorskie, szkolenia konserwacyjne i dla utrzymania ruchu i w zakresie programowania
13.11.2016 20:11 #andrew28
Widziałem ciekawą ofertę szkoleń dla branży CNC - szkolenia operatorskie, szkolenia konserwacyjne i dla utrzymania ruchu i w zakresie programowania. Takie szkolenia prowadzi firma APX, http://apx.pl, a więc firma z olbrzymim doświadczeniem w tym zakresie.
18.11.2016 19:13 #Sia
wszytsko zalezy czego dotyczą te szkolenia . Ja jestem logopeda więc uczęszczam n kursy , które są związane z moim zawodem i równocześnie podnosza moje kwalifikacje . W mim pzypadku tak się akurat składa ,ze wybieram się na kurs integracji sensorycznej z soyera . Byłam juz u nich na innym kursie takim tak terapia ręki . Takze z prowadzenia zajęć , podejscia do tematu jestem bardzo zadowolona ;)
17.01.2017 13:14 #MajkaO
A moje pytanie do autora watku . Do kogo konketnie jest / było to szkolenie ? dla chemików czy kogo ? Bo widze tu lantanowce , układ okresowy itd . Sia równiez bylam na kursie z soyera z tym ,ze ja bylam na szkoleniu terapii ręki w zeszłym roku ;) Super bo szkolenia prowadzone sa w formie warsztatu ;) ogólnie nie nudzi się na wykładach ;)
21.03.2017 23:54 elabarbara
Tutaj http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/ jest godna uwagi oferta mają sale szkoleniowe. Sale szkoleniowe są nowoczesne i mają wszystko co powinny mieć czyli kompleksowe wyposażenie we wszystko co niezbędne- rzutnik, klimatyzacja, dostęp do internetu nagłośnienie,mikrofon. Oraz pomocną obsługę dzięki której szkolenie przebiegnie pomyślnie. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo miłą obsługa.W przypadku konferencji również są odpowiednie wyposażenia i sale :) to podstawa !
06.04.2017 12:32 #bebe
A może ktoś poleci szkolenia z Poznania dla managerów? Mam firmę w Warszawie i Poznaniu.
21.04.2017 11:49 #Kokoszka
ja z takic firm skzoleniowych polecam firmę Soyer . Sa tu rózne kursy organizowane , m.in dla działu HR , ksiegowości itd . Ale sa równiez organizowane tutaj kursy dla nauczycieli, logopedów czy fizjopterapeutów ;) np kurs integracji sensorycznej na którym ja byłam ;)
21.04.2017 11:53 #córa
Moja mama ostatnio była na takim szkoleniu związanym z szyciem, jest krawcową teraz doposaża swoją pracownię coś tam zamawiałam jej na galerialucznik.pl i naprawdę jeśli ktoś ma tylko okazję to warto inwestować i w siebie i rozwój firmy.
15.05.2017 23:02 #Lojla
ja byłam na szkoleniu dla fizjoterapeutów organizowanym przez Soyer - myśle że to było szkolenie bardzo dobrze prowadzone, ciekawe i co istotne - widać że przekazywana jest wielka wiedza!
22.05.2017 17:20 #longina56
Soyer prowadzi świetne szkolenia dla działów HR !!! I mam nadzieje ,ze jeszcze niejednoktronie się z nimi spotkam ;) Ciekawie prowadzone zajęcia . Nic dodać nic ują c;)
06.06.2017 12:15 #Schopenhauer
Na takie szkolenia z pewnością przybywają osoby z wielu miast Polski. Przyda się im więc spis wartych uwagi kwater dla pracowników: http://delegacje-24.pl/
23.06.2017 08:41 #Iggy
A wg mnie lepiej , jak dana firma szkoleniowa organizuje kursy różnego typu w wielu miastach Polski , przez co jest to niezwykle wygodne dla większości ludzi / kursantów . Tak np robi Soyer . ma szkolenia np w Katowicach , warszawie czy wrocławiu.
25.06.2017 19:54 #Mościk
tak, ja byłem we Wrocławiu na szkoleniu - bo mnie interesował. nawet z Wawy tam pojechałem bo w stolicy nie robili w najbliższym czasie! a bardzo mi zależało! Szkolenie mega super!
26.06.2017 15:39 #Ruslana
ogólnie plusem Soyera jest to ,ze organizują szkolenia i kursy w wielu miastach w Polsce . Nawet moja przyjaciółka , która mieszka w katowicach , była nakursie z tej firmy ;) bodajze na szkoleniu terapii ręki ;)
29.06.2017 21:55 #Czeczka
no tak, oni maja kursy w różnych miastach i to jest fajne bo można sie załapać:) nie wiem jak oni to organizują ale zawsze te kursy Soyera są ciekawe i wiele wiedzy przekazują!
05.07.2017 21:12 dionizos
Bardzo ciekawy trening medialny znajdziecie też w studiu szkoleniowym Adama Rogali. Profesjonalnie przygotowane szkolenia i bardzo praktyczna wiedza, która przyda się wszystkim, którzy mają kontakt z mediami.
08.10.2017 23:08 #radia
Teraz jest wiele firm szkoleniowych, które mają przeróżne oferty. Warto jednak wybierać takie, które przede wszystkim pozwalają się wiele nauczyć. Ciekawą formułę mają te organizowane przez Grupę Most Wanted . Ciekawe są te, skierowane do działu kadr.
09.10.2017 09:26 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..-
09.10.2017 14:42 ivonicz
Też niedługo wybieram się na szkolenie biznesowe. Póki co wybieram się na darmowe wydarzenie jakim jest Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Myślę, że warto się tam przejść i dowiedzieć czegoś nowego.
09.10.2017 15:19 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

702/2772 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Wyjazdy na narty/snowboard/Wynajem autokarów klasy Lux Ibatur Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. www.ibatur 795404404/857404404 biuro@ibatur.pl

Zdrowie i Uroda
 Promocja dla emerytów 8:00-13:00. Strzyżenie męskie 10 zł, strzyżenie damskie 18 zł, strzyżenie z modelowaniem 25 zł, trwała 50-65 zł 694-066-772, E. Orzeszkowej 8

Usługi motoryzacyjne
 Witamy w jednym z najlepszych serwisów turbosprężarek na rynku Firma KRYMAR słynie z profesjonalnej diagnostyki, regeneracji i modyfikacji turbosprężarek silników spalinowych. Obsługujemy wszystkie modele samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe również maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż nowych oraz regenerowanych turbosprężarek. Jeśli chcesz kupić lub zregenerować turbosprężarkę, trafiłeś pod bardzo dobry adres. Gwarantujemy wybrane i najlepsze urządzenia do regeneracji turbosprężarek dostępne na rynku. Dział obsługi: Mariusz 512 339 408 Marcin 512 339 409 Biuro 85 654 48 73 turbokrymar@wp.pl Godziny otwarcia Pon - Pt 8:00-17:00 Sob 8:00-14:00 Siedziba firmy ul Warszawska 6a lok. 2 15-063 Białystok

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.