REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia

02.10.2015 10:57 #AVA
Centrum Medyczne VERDE, serdecznie zaprasza na seminarium dr Vladimira Petroci, wywodzącego się ze słynnej szkoły dr Jana Scholtena
Tematy wykładu :
1. Układ okresowy pierwiastków.
2. Lantanowce.
3. Rośliny.
Seminarium odbędzie się w dniach 20 do 22.11.2015 r. w Triton Park,02-390 Warszawa, ul. Grójecka 194 lokal 440 ( Szampan i Truskawki), piętro 8, wejście B2.
piątek, sobota: 9:00 - 17:30
niedziela: 9:00 - 16:00,
Koszt 3-dniowego kursu 1300 PLN, w cenę wliczony catering
Dla uczestników seminarium spoza Warszawy jest możliwość zrobienia rezerwacji w Hotelu GoldenTulip, 00-811 Warszawa, ul. Towarowa 2, który jest położony niedaleko miejsca, gdzie odbędzie się KURS.
Wpłaty należy dokonać na konto organizatora CENTRUM MEDYCZNE VERDE 00-094 Warszawa, ul. Wierzbowa 11
Numer konta 49 1140 2004 0000 3802 3606 8280
Tytułem: za KURS z dr Vladimir Petroci dodając swoje imię i nazwisko.
Liczba miejsc ograniczona. Wpłaty do 31.10. 2015 - 1250 zł. W dniu seminarium opłata będzie zwiększona do 1400 zł
27.02.2016 15:19 #Marecki
Braliście kiedyś udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe? Warto zdecydować się na takie szkolenie? Interesuje mnie głównie temat sprzedaży i negocjacji.
28.02.2016 23:00 #Marceli
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami biznesowymi, zobacz sobie tę stronę znajdziesz tam szkolenia dotyczące sprzedaży, komunikacji i negocjacji. Firma zatrudnia wybitnych specjalistów - trenerów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, angażując w praktyczne treningi i mobilizując do aktywności. Według mnie warto inwestować w takie szkolenia, każdy pracodawca powinien zdecydować się na takie rozwiązanie.
25.07.2016 09:45 #Bruna
w moim przypadku było to szkolenie z firmy soyer dla kadr , pracuje w dziale HR i firma organizowała właśnie taki kurs , tzn wykładowcy tej firmy do nas ,ze tak powiem zawitali .Z samego kursu , z zajęć oraz wykłądowców jestem bardzo zadowolona . I faktem z,e otrzymuje sie certyfikat na sam koniec szkolenia . Natomiast moja siostra , która jest fizjoterapeutą wybiera się na kurs integracji sensorycznej a autyzmie , z tym z,e on będzie dopierow grudniu w warszawie .
30.07.2016 14:33 #Edyta5
zawsze wart brac udział w kursach . dobrze to potem wygląda w cv . generalnie mam się czy pochwalić . A z soyera to byłam na kursie integracji sensorycznej I , II i III stopnia z zagranicznymi wykładowcami ;) i byłam bardzo zadowolona z, materiałów jakie nam dostarczono a także oczywiście z samego kursu , sposobu prowadzenia go .
21.08.2016 21:52 #Refalka
Soyer bardzo ciekawą ma oferte szkoleń, i to jest bardzo fajne bo mam wybór. sama byłam na szkoleniu dla logopedów i wiele ciekawych rzeczy się nauczyłam.
23.08.2016 12:09 #Ola
#Refalka napisał(a) 21.08.2016 21:52

Soyer bardzo ciekawą ma oferte szkoleń, i to jest bardzo fajne bo mam wybór. sama byłam na szkoleniu dla logopedów i wiele ciekawych rzeczy się nauczyłam.
Mi podoba sie tona ich szkoleniach(byłam juz na dwóch) że są dobrze zorganizowane. Są przerwy odpowiedio długie w odpowiednich momentach tak ze człowiek nie jest znużony. Duża też w tym zasługa prowadzących że prowadzą zajęcia tak ze człowiek nei jest znużony!
29.08.2016 12:58 #Lusik
Zdecydowanie, a jeśli sami organizujecie szkolenia i szukacie fajnego miejsca z dobrym zapleczem to polecam zapoznać się z ofertą http://www.hotelfajkier.pl/ :)
29.08.2016 13:18 #Benek
Mnie uratowały jazdy doszkalające, bo nigdy chyba bym nie zdał. Za trzecim razem zapisałem się do Warszawskiej Jazdy i to była najlepsza decyzja - super instruktor, super atmosfera no i wyniki świetne, bo za czwartym razem (a pierwszym tam) w końcu zdałem - jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem OSK, to zachęcam do poczytania, może kogoś zainteresuje - oferta
31.08.2016 18:46 #Ronnie
Mi dzięki szkoleniom udało się trochę popracować nad sobą i udoskonalić swoje umiejętności interpersonalne. Bardzo owocna okazała się Metoda komunikacji systemowej. Poczytać można np. tu: http://corelszkolenia.pl
W moim przypadku udało się uniknąć problemów w sytuacjach stresowych - kiedy nie zgadzam się z kimś i powinienem wyrazić swoje zdanie w sposób asertywny...
17.09.2016 09:40 #Lucek
Także mogę polecić szkolenia firmy soyer. Byłam na wielowymiarowej terapii stóp dziecka. Szkolenie prowadzone bardzo dobrze. Wiele informacji przekazanych ale bez jakiś teorii które ciężko zrozumieć.
07.10.2016 12:47 Janek3773
Polecam Wam szkołe Policealną www.educatio.edu.pl świetna kadra, dużo szkoleń, w ogóle dużo się tam dzieje. i jest za darmo.
22.10.2016 12:40 #triszka
Byłam na szkoleniu z terapii ręki, organizowanym przez Soyer i bardzo duzo można się nauczyć, dowiedzieć. Jest to jedno z niewielu szkoleń, ale warto się doszkalać. w szczególności z soyer
26.10.2016 10:37 #Ania8
Wszystko zależy od tego, jakich szkoleń dokładnie poszukujecie. Możecie zastanowić się na przykład nad szkoleniami z prawa pracy czy szkoleniami hr. Dużo takich kursów znajdziecie w ofercie firmy http://dom-wiedzy.pl/. Polecam.
26.10.2016 11:39 izabela
dziękuję za informację
02.11.2016 22:54 #gdziekol
Ja mogę polecić kurs w którym ja uczestniczyłam beautyextra.pl www.beautyextra.plUważam, że cenowo jest bardzo przystępny i wiele się na nim można nauczyć. Odkąd go skończyłam koleżanki cały czas wpadają na paznokcie, polecają swoim znajomym...myślę o założeniu działalności normalnie, żeby zacząć na tym zarabiać :)
03.11.2016 16:38 ArturGolny
Teraz zaobserwowałem że ostatnio wiele naotwierało się tych firm szkoleniowych głównie za unijną kasę i piszą granty dla siebie. Ale jak kasa się skończy, albo wejdą na większy ZUS to biznesy się zamyka.
04.11.2016 14:41 annecckka29
Niezłe szkolenia !
wpis modyfikowany 1 raz, 04.11.2016 14:42 
13.11.2016 20:10 #miras34
Widziałem ciekawą ofertę szkoleń dla branży CNC - szkolenia operatorskie, szkolenia konserwacyjne i dla utrzymania ruchu i w zakresie programowania
13.11.2016 20:11 #andrew28
Widziałem ciekawą ofertę szkoleń dla branży CNC - szkolenia operatorskie, szkolenia konserwacyjne i dla utrzymania ruchu i w zakresie programowania. Takie szkolenia prowadzi firma APX, http://apx.pl, a więc firma z olbrzymim doświadczeniem w tym zakresie.
18.11.2016 19:13 #Sia
wszytsko zalezy czego dotyczą te szkolenia . Ja jestem logopeda więc uczęszczam n kursy , które są związane z moim zawodem i równocześnie podnosza moje kwalifikacje . W mim pzypadku tak się akurat składa ,ze wybieram się na kurs integracji sensorycznej z soyera . Byłam juz u nich na innym kursie takim tak terapia ręki . Takze z prowadzenia zajęć , podejscia do tematu jestem bardzo zadowolona ;)
17.01.2017 13:14 #MajkaO
A moje pytanie do autora watku . Do kogo konketnie jest / było to szkolenie ? dla chemików czy kogo ? Bo widze tu lantanowce , układ okresowy itd . Sia równiez bylam na kursie z soyera z tym ,ze ja bylam na szkoleniu terapii ręki w zeszłym roku ;) Super bo szkolenia prowadzone sa w formie warsztatu ;) ogólnie nie nudzi się na wykładach ;)
21.03.2017 23:54 elabarbara
Tutaj http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/ jest godna uwagi oferta mają sale szkoleniowe. Sale szkoleniowe są nowoczesne i mają wszystko co powinny mieć czyli kompleksowe wyposażenie we wszystko co niezbędne- rzutnik, klimatyzacja, dostęp do internetu nagłośnienie,mikrofon. Oraz pomocną obsługę dzięki której szkolenie przebiegnie pomyślnie. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce, bardzo miłą obsługa.W przypadku konferencji również są odpowiednie wyposażenia i sale :) to podstawa !
06.04.2017 12:32 #bebe
A może ktoś poleci szkolenia z Poznania dla managerów? Mam firmę w Warszawie i Poznaniu.
21.04.2017 11:49 #Kokoszka
ja z takic firm skzoleniowych polecam firmę Soyer . Sa tu rózne kursy organizowane , m.in dla działu HR , ksiegowości itd . Ale sa równiez organizowane tutaj kursy dla nauczycieli, logopedów czy fizjopterapeutów ;) np kurs integracji sensorycznej na którym ja byłam ;)
21.04.2017 11:53 #córa
Moja mama ostatnio była na takim szkoleniu związanym z szyciem, jest krawcową teraz doposaża swoją pracownię coś tam zamawiałam jej na galerialucznik.pl i naprawdę jeśli ktoś ma tylko okazję to warto inwestować i w siebie i rozwój firmy.

174/2154 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie