REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Sylwester 2015

# sabina

21.10.2015 19:12

Gdzie w tym roku polecacie Sylwestra? Mam ochotę wybrać się na jakiś zorganizowany wyjazd.

 kajlo88

21.10.2015 19:45

Impreza z Party Camp w Łebie zapowiada się ciekawie. Tu możesz kliknąć, żeby znaleźć szczegóły - http://www.rezerwacje.partycamp.pl/g26/GP4-KSTE. W tym roku imprezę nakręca ekipa z Warsaw Shore! Będzie się działo!

# ziomek22

31.10.2015 13:51

Polecam tą stronkę: http://sylwestrowy.pl/. Jest wiele ciekawych ofert z noclegami, może uda ci się coś znaleźć. :)

REKLAMA

# elo

19.11.2015 12:14

Może warto pomyśleć już o Sylwestrze! Fajne oferty można znaleźć w ofercie Party Camp.http://www.rezerwacje.partycamp.pl/g25/GP4-KSTE Wpisując kod GP4-KSTE można dostać 50zł zniżki! Zapraszam! Świetna zabawa i rewelacyjni ludzie!

 daga39

19.11.2015 12:33

A wybieracie się na rynek w tym roku? J anie mam sprecyzowanych planów, a zawsze chciałam zobaczyć jak to jest być na takiej masowej imprezie.

# livka

04.12.2015 20:54

Hotel Primavera z Jastrzębiej Góry przygotował ciekawą propozycję. Sylwestra dla rodzin z dziećmi. Rodzice mogą szaleć na balu w stylu lat 20, a dzieci wraz z animatorami będą bawić się na imprezie przeznaczonej specjalnie dla nich. Oczywiście rodzicie będą mieli możliwość odwiedzania i doglądania swoich pociech. Potrawy z różnych stron świata, dobra muzyka oraz wiele atrakcji. Coś mi się wydaje, że to będzie niezapomniana noc.

REKLAMA

 ktooosiek

19.12.2015 21:26

Tradycyjnie, w domku, w doborowym towarzystwie ;)
Będzie Pan Tadeusz, Soplica, Sobieski :P
A tak poważnie, dwa razy byłam na imprezie tańczonej, sylwestrowej. Myślałam, że będzie super, hiper, mega, a właściwie było nudnawo :) Wiem, że sporo osób uważa domówki za nudziarstwo, ale jak się siedzi z fajnymi ludźmi, to niczego więcej nie potrzeba. Nawet Ibisz w Polsacie nie jest w stanie popsuć takiej imprezy :P
Wyjazdy do hoteli są za drogie, stanowczo. No i bukowanie terminów rok czy pół roku wcześniej to wariactwo :)

 Igawawka

23.12.2015 14:17

Ja mam tez problem i nie wiem co robic w tym roku na sylwka, zawsze jest taki problem, ale zawsze sie gdzies wychodzi, nie mam zamiaru w taki dzien siedziec przed telewizorem i sie nudzic w domu. Choc tez z drugiesj strony nie mam jakiegos szczegolnego parcia na to zeby koniecznie gdzies isc.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break