REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Janusz_Kujalowicz

19.03.2018 19:02

Zaświadczenie można kupić w internetach, a tak w ogóle to jak się samemu nie śmiga na mszę i nie wierzy w te bajki to jaki sens chrzcić dziecko i nabijać kabzę pasibrzuchom ze wspólnoty?!

# Krześniak

19.03.2018 21:33

Obłudnicy do kwadratu. Jak żyją na kocią łapę nie uznając małżeństwa kościelnego, to po co im chrzest od księdza? Przecież ochrzcić drugiego człowieka może każdy wierzący.

# Wawrzyszew

20.03.2018 11:36

Na wawrzyszewie proboszcz 15 lat temu zażądał "co łaska "od dziecka 350zł jak powiedziałem że jestem bezrobotny i niemam takich pieniędzi to wyżucił mnie z kościoła z załatwieniem wszystkich formalności też robił problem wszystko mu nie pasowała jak powiedziałem że nagram jego przy nastepnej rozmowie to zpuścił z tonu . Kase będą brać bo muszą kupować nowe samochody nasz zmienia na nowe ale zawsze taki sam kolor żeby mochery sie niezorientowały .

REKLAMA

# bemowiak

21.03.2018 12:33

Czarna mafia żeruje po prostu na ciemnogrodzie.

# Piotr1965

23.03.2018 14:12

Chrzest jest potrzebny katolikom. Ktoś, na na chrzestnego bierze osobę żyjącą wbrew prawu Boskiemu, robi sobie jaja z wiary i Kościoła. Po cholerę oni chcvą chrzcić dzieci? Im Pertru potrzebny a nie kapłan.

# prawkan

28.05.2019 17:52

Zainteresowani komentarzami do prawa sakramentalnego, w tm również dotyczącymi wymogów stawianych rodzicom chrzestnym znajdą wiele interesujących tekstów na stronie https://jakubiaktomasz.pl/.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break