REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Makijaż permanentny?

23.03.2017 10:48 #Darusek
Hejka!
Robiłyście może makijaż permanentny? Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie?
Od długiego czasu myślę nad makijażem permanentnym brwi... Jeśli bym się zdecydowała, to nie wiem gdzie to zrobić... Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie robią dobrze, bez żadnych późniejszych problemów taki makijaż?
Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.
Daria
23.03.2017 13:50 #Danusia884
Moim zdaniem podstawą jest wybór dobrego i sprawdzonego salonu piękności, urody, Ja akurat mam duże zaufanie do salonu denique w CH Bemowo, gdzie trwają promocje na wybrane zabiegi, warto zerknąć :)
24.03.2017 15:31 #Anna90
Jeśli szukasz dobrego salonu to bardzo polecam panią Magdalenę Bąk na Karwińskiej. Zrobiłam u niej brwi kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Pani Magda jest bardzo profesjonalna a efekt przerósł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się że tak niewielka zmiana będzie miała dla mnie tak duże znaczenie. Wygoda permanentnego makijażu jest ogromna, nie dość że nie trzeba malować brwi, to masz pewność że przez cały czas brwi wyglądają tak samo dobrze. A efekt wizualny też jest fantastyczny. Moje brwi wyglądają bardzo naturalnie, wyglądają na dużo gęstsze i w końcu mają piękny kształt.
24.03.2017 18:07 #BabyDoll
Ja to raczej się zastanawiam nad usunięciem tego czegoś . Jeżeli faktycznie nie masz czasu na zrobienie go sobie itd to jak najbardziej będzieto dla ciebie dobre rozwiazanie. W moimprzypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie usunięcie . Jż nawet oglądałam na stronie kliniki Miracki oferte . Są teraz nawet promocje więc na pewno skorzystam . Tylko na termin się umówić mi jeszcze zostało ;)
19.04.2017 12:45 #Wisienka
Ile mi czasu zaoszczędziło zrobienie makijażu permanentnego. Naprawdę jak dla mnie to było zbawienie. Nie dość, że uwielbiam podkreślać oko kreską to teraz nie muszę się nawet martwić, że się rozmaże hihi :) Ale jeśli ktoś planuje sobie zrobić to radzę poszukać polecanej i dobrze ocenianej kosmetyczki, bo widziałam niektóre koszmary jakie zostały moim niektórym koleżankom. Ja robiłam na Karwińskiej i Pani M.Bąk. Jestem zachwycona już od 4 miesięcy i jak do tej pory mi się nawet nie znudziło....
REKLAMA
24.04.2017 21:56 #MoniaWik
Hej, swoje brwi oddałam w ręce p. Dominiki Kossakowskiej- ma salon "Jest Pięknie" na ul. Wilczej 32 :) Zapisałam się tam, bo koleżanka mi ją poleciła- a właściwie efekt, jaki uzyskała na swoich brwiach bardzo mnie do tego zachęcił. Obecnie, szykuję się na małą korektę po zabiegu ( niewielkie poprawki są normalne przy tego typu makijażu), ale i bez tego jestem meeega szczesliwa, ze wybralam ten salon. Pani Dominika robi bardzo estetyczne, naturalne brwi, ja mam tzw. ombre. Sam zabieg raczej jest mało bolesny, trwa około 2 godziny, czasem trochę dłużej- pani Dominika dba o detale, tak żeby klientka była w 100% zadowolona z efektu :)
04.05.2017 13:19 #Garlacz6
A znacie może klinikę Fabskin? Podobno rewelacyjnie wykonują tam wszelaki permanentny makijaż. Ba, wykonują nawet taki makijaż permanentny medyczny osobom, które doświadczył los.
04.05.2017 13:20 #Garlacz6
A znacie może klinikę Fabskin? Podobno rewelacyjnie wykonują tam wszelaki permanentny makijaż. Ba, wykonują nawet taki makijaż permanentny medyczny osobom, które doświadczył los.
14.06.2017 15:32 #jolkennk
Ja przed wykonaniem takiego makijażu chciałam zebrać jak najwięcej informacji, warto się dowiedzieć czegoś więcej np. tutaj: biotekpolska.pl . Odpowiednio wykonany makijaż permanentny ust może nam znacznie skrócić czas przygotowywania do wyjścia ;)
18.06.2017 00:41 #honoratak
też polecam panią Kossakowską- jest świetna, przemiła, a przy tym bardzo profesjonalna. zrobiłam sobie u niej brwi, a za tydzien ide na kreski. brwi są piekne- symetryczny ksztalt, ladna gestosc, dobrze dobrany kolor ( ani za ciemno, ani za jasno). wiec jestem pewna, ze i kreski wyjdą super, nie moge sie doczekac
05.07.2017 14:20 #Joasia34
A byliście może w tym gabinecie? Jak moją kuzynkę z Krakowa tam pomalowali, to wyglądała przepięknie!
19.07.2017 22:44 #majusia89
U Dominiki z Jest pięknie mam wykonane permanentne usta. Bardzo polecam- odpowiednio dobrała kolor, więc wargi mają naturalny świeży kolor, bez efektu przerysowania. Wedlug mnie takie zabiegi, jeśli są wykonane przez profesjonalistę to podkreślają delikatnie naszą urode i warto sie na nie decydować :)
20.07.2017 13:43 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
29.08.2017 21:44 #ancia
Ja wolę się jednak sama malować. Nie dawno sobie zapasy kosmetyków do makijażu uzupełniłam, mam teraz fajny zestaw z https://kontigo.com.pl/ i powiem wam są super, bardzo fajnie się maluje nimi a widze ze z każdym dniem nabieram większej wprawy
15.09.2017 01:41 #Agnieszka
Osobiście robiłam makijaż permanentny w makijaż permanentny w myślenicach u pani Grażyny w studio permanentna.pl. Super kobieta z ogromnym doświadzczeniem! Bardzo są poelcam ;)
REKLAMA
15.09.2017 10:24 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
24.10.2017 13:59 AleksWoj
Ja chyba się zdecyduję jak będę po 40. Chociaż czasami to nawet spoko wygląda. Koleżanka z pracy robiła makijaż permanentny http://inezleskastudio.pl, jest zadowolona. Mówiła że w Łodzi nie jest łatwo znaleźć dobry salon.
wpis modyfikowany 1 raz, 24.10.2017 14:00 
24.10.2017 20:12 #Maspert
To syf najgorszy od zawsze, nie polecam nikomu
28.02.2018 11:50 #misia123321
dziwne są takie wypowiedzi jak ta powyżej, jedno negatywne zdanie bez żadnych powodów i przykładów. Ja rozbiłam już sobie makijaż permanentny brwi i jestem zachwycona rezultatem. korzystałam z metody microblanding ( piaskowa/włoskowa) i efekt jest świetny, bardzo naturalny, a ja już z samego rana czuję się pięknie. Trzeba tylko wybrać sprawdzony salon i wykwalifikowaną linegristke, a wtedy nie ma obaw. Ja korzystałam ze studia makijażu piękny permanentny i szczerze polecam.
02.03.2018 12:20 jjusti18
A ja zdecydowanie wolę sama sobie robić makijaż i każdego dnia mieć inny, a nie ciągle taki sam. Dla odmiany też często zakładam sobie sztuczne rzęsy, a teraz znalazłam fajną ofertę w sklepie Puderek https://puderek.com.pl/21-sztuczne-rzesy . Można tam znaleźć najróżniejsze modele rzęs- długie, gęste, małe kępki, na szczególne okazje. Także bardzo fajnie :).
02.09.2018 20:39 renne
Ja sama miałam robione brwi techniką TAFFY microblading system i jestem super zadowolona. Oczywiście zabieg musi być przeprowadzony pod okiem specjalisty, a ja akurat byłam w klinice Dr Preibisza na Gocławiu. Wydawałąm chyba 800 zł ale barwnik trzyma się już 3 lata, a brwi wyglądają naturalnie. Także polecam.
20.09.2018 17:47 #kasia567
Ja miałam wykonywany makijaż permanentny brwi. Robiłam go metodą włoskową w https://www.permanentny.com Bardzo jestem zadowolona z efektu. Pięknie wyszło!
20.11.2018 09:49 #iwona85
Ja zrobiłam sobie na Saskiej w SC Beauty Clinic. Nowe miejsce, oferują różne zabiegi, ale postanowiłam zacząć od makijażu permanentnego i jestem zadowolona. Będę wracać, zwłaszcza że miejsce i personel wyjątkowe - można się zrelaksować.
23.12.2018 15:47 #Jagoda
Ja robiłam techniką microblading brwi w salonie Eye Atelier. <3 Wyszły naprawde wspaniale :D A poleciła mi ten salon koleżanka, bo również robiła tam makijaż permanentny. Na facebooku można sobie obejrzeć wykonane takie brwi, jeżeli nie jesteście pewne. :D
18.01.2019 14:15 #karolajn
Makijaż Brwi permanentny polecam w Piasecznie w salonie Estetyka Day Spa. Korzystam z wielu uslug w tym salonie i jestem zachwycona ;)
18.01.2019 17:28 #troska23
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
03.02.2019 22:17 #nikia
Jeśli chodzi o makijaż permanentny to warto iść na taki zabieg do profesjonalnej osoby. Ja byłam na takim zabiegu w gabinecie https://www.miu.com.pl/, gdzie Pani Patrycja całkowicie odmieniła moje brwi. Efekt tak mi się spodobał, że zapisałam się na usta :)
10.02.2019 17:00 #vajawa
moim skromnym zdaniem najlepszy jest salon Jest Pięknie na Wilczej. Przyjmuje tam Dominika - przesympatyczna osoba, a przy tym mega profesjonalistka :) ja robiłam u niej brwi metodą włosową (jak dla mnie jest o wiele lepsza i trwalsza niż micro). z tego co pamiętam to sam zabieg trwał nieco ponad 3 godziny. Efekt - WOW!

581/3563 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe do wynajęcia
 Wynajmę nową samodzielną kawalerkę 60 m2 dla 3-5 studentek lub ekipie pracowniczej, kompletnie umeblowaną i wyposażoną w media w domku na Targówku Zacisze 605-325-849

Kursy, szkolenia
 11.05. - Kursy spawania: GAZOWE (311),MIG, TIG, MAG, MMA. Zdobądź NOWE UPRAWNIENIA - U nas zawsze pozytywny wynik. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Spawanie 111 MMA elektroda otulona (elektryczne), - Spawanie 131 MIG elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (migomat)- aluminium, - Spawanie 135 MAG łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych lub mieszanek gazowych (migomat), - Spawanie TIG 141 łukowe elektrodą nietopliwą, - Spawanie 311 acetylenowo - tlenowe - gazowe, - Kurs ręcznego przecinacza acetylenowo - tlenowego i propanowo - butanowo- tlenowym, - Kurs ręcznego cięcia plazmowego, - Kurs lutowaczy gazowych w zakresie lutowania twardego, - Odnowienie kwalifikacji w wybranej metodzie. Szkolimy w : 05-250 Radzymin, ul. 1 go Maja 7, tel. (22) 786 75 02 02-275 Warszawa, ul. Al. Krakowska 110/114, tel. (22) 297 21 21 18-400 Łomża, ul. Al. Legionów 27, tel. (86) 218 52 75 Dowiedz się więcej na www.kursylektor.pl Masz pytania? Zadzwoń Tel. 503 903 303 .

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z problemami: ze służebnością, z lokatorem, z umową dożywocia, udziały, zdewastowane, zadłużone, nieuregulowany stan prawny, poddasze, sutereny itp. Pomogę we wszelkich formalnościach. Płatności dokonuję Gotówką! Szybka i bezpieczna transakcja. Więcej informacji pod nr 607 333 807.

2-pokojowe sprzedam
 Pożyczka bez protokołu Udzielamy pożyczek i finansujemy projekty inwestycyjne do 50 000 000 EUR przy bardzo niskim oprocentowaniu 2,00% rocznie. Warunki są bardzo elastyczne i interesujące. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA