REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

konto osobiste w nest banku

19.02.2017 11:22 #dejw
Orientuje się ktoś jak to jest z tym bezwarunkowym kontem w nest banku? Naprawdę wszystko jest za 0zł?
23.02.2017 07:56 #Duu
Tak. Jest to darmowe konto bankowe w internecie które można założyć online, z kartą lub bez karty. Pytanie jak długo będzie za darmo? Ale jak jest to można skorzystać, ponieważ bezwarunkowych kont bankowych jest już niewiele.
23.02.2017 17:43 asned
Tak, nest bank ma rachunek za 0 złotych.
28.02.2017 19:18 opiekunnestbank
#dejw napisał(a) 19.02.2017 11:22

Orientuje się ktoś jak to jest z tym bezwarunkowym kontem w nest banku? Naprawdę wszystko jest za 0zł?
Szanowny Panie, Nest Konto to konto osobiste, w którym za 0złOtrzyma Pan bezpłatnie: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie pierwszej i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć poprzez stronę internetową banku, aplikację mobilną lub w oddziale stacjonarnym.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
04.03.2017 17:51 #dev1ce
Jakoś nie przekonuje mnie ten Nest. Wolę Raiffeisen Polbank. Mają podobną ofertę, dobra bankowość elektroniczna, dobre warunki, ale sam bank jakby poważniejszy
REKLAMA
07.03.2017 10:30 #brobor
Tak się składa, że nest bank w przeciwieństwie do niemal wszystkich banków działających na polskim rynku nie podniósł kosztów związanych z obsługą.
Zresztą świetnie to widać na przykładzie tego aktualnego rankingu kont osobistych: http://www.tanie-konto.pl
07.03.2017 13:14 Maga
Reiffeisen ma stałą opłatę za kartę, nawet nie można jej uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe.
W Nest Banku nie ma w ogóle opłaty za jedną kartę i w ogóle warunku wykonywania transakcji bezgotówkowych, żeby uniknąć prowizji. Nie ma też opłat za inne podstawowe czynność - prowadzenie, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Euronet, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce itp. Oczywiście znajdą się jakie opłaty, ale za Rzadko wykonywane czynności, nietypowe, z których prawie się nie korzysta. Polecam recenzję Nest Konta, w której są one opisane -> NestBank - Opłaty do konta

Opinie o Nest Banku są raczej dobre, na razie. W przypadku jego poprzednika, czyli Banku Smart, bywało różnie, ale to dotyczyło awarii, ale nie doświadczyłam osobiście żadnych.
wpis modyfikowany 3 razy, 07.03.2017 13:23 
08.03.2017 16:08 #marek2e
Według mnie ten bank nie jest zbytnio dobra opcja...
---------
sex shop
REKLAMA
09.03.2017 21:21 Maga
A napisałeś to tylko po to żeby swój shop dodać w stopce, to po co się wypowiadasz.
03.04.2017 20:17 #Kombajn
To, że nie poniósł kosztów nie znaczy, że zaraz nie poniesie. Jak w tej piosence - nic nie może przecież wiecznie trwać! :-)
Ale ja zostaję przy intytucjach finansowych z doświadczeniem. Konto bankowe mam od baaaaaaardzo dawna w Raiffeisen Polbank - bank się naprawdę polepsza z każdym rokiem, mocno wchodzą w bankowość elektroniczną. Ta stała opłata za kartę to 3 zł, nie oszukujmy się, nie jest to zdzierstwo a można mieć pewność, że bank nie zawinie się w ciągu chwili
04.04.2017 18:51 #ltspiers
A tak w ogóle to ta karta debetowa, visa classic, to dla mnie chyba najlepsza, najbardziej niezawodna karta na rynku.
05.04.2017 15:10 red_lollipop
Nest Bank? Nie słyszałam o takim banku. Polecacie jego ofertę? Głównie chodzi mi o konto oszczędnościowe.
07.04.2017 19:20 opiekunnestbank
red_lollipop napisała 05.04.2017 15:10

Nest Bank? Nie słyszałam o takim banku. Polecacie jego ofertę? Głównie chodzi mi o konto oszczędnościowe.
Szanowna Pani, Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią Państwu i Państwa bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła. W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla Państwa realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na bezpośrednich rozmowach z Klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nest Bank oferuje Państwu stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, dbamy o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z Klientami. Aby być jeszcze bliżej Państwa spraw, otworzyliśmy już kilkadziesiąt kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek w całej Polsce, a z czasem otworzymy ich jeszcze więcej.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
02.05.2017 13:25 #irlandia
slyszalam sporo o nest banku, nie wyglada na zla opcje, ale ostateczie wybralam getinbank. dobra oferta na karte kredytowa dostalam i jak na razie sobie chwala
05.05.2017 17:46 #myhero
Zastanawiałem się nad kontem w Nest Banku, ale ostatecznie wybrałem Toyota Bank, znajomi polecali konto oszczędnościowe tam (2%), wiec ostatecznie sie skusiłem.
07.05.2017 21:16 #saralika
też o tym myślałem, ale jednak zdecydowałem się na zaufany bank, mam teraz konto w raiffeisen polbank. Jedyna opłąta to 3 zł za kartę i tyle.
05.06.2017 13:14 #zedevil
Ja wybrałem konto osobiste w toyota banku, fajna promocje uruchomili - dają nawet 600 zł zwrotu za paliwo
19.06.2017 19:30 #NataliaR
A przy tym koncie Nest Konto to wypłacając kasę zagranicą jest jakaś opłata czy jest to darmowe?
20.06.2017 21:00 ruszti
Konto Nest Banku to super konto. Załóż je tutaj:
21.06.2017 14:27 opiekunnestbank
#NataliaR napisał(a) 19.06.2017 19:30

A przy tym koncie Nest Konto to wypłacając kasę zagranicą jest jakaś opłata czy jest to darmowe?
Szanowna Pani Natalio, wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
12.01.2019 16:27 Mars40
Grunt to zastanowić się, na czym najbardziej Wam zależy w posiadaniu konta. Niestety, ale faktycznie często są różne ukryte opłaty, dlatego warto podchodzić do tego tematu z odpowiednim dystansem. Sam wybierając pierwsze konto bankowe przeczytałem wiele regulaminów, więc wiem o czym mówię.

 48/3391 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 AUTO KASACJA WARSZAWA i OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA OSOBOWE TERENOWE DOSTAWCZE BUS www.autokasacjawarszawa.pl TEL 739-222-111 24skup@wp.pl

Nauka
 aaa USŁUGI PIELĘGNIARSKIE - szeroki wachlarz usług - SZUKAJĄ PAŃSTWO FACHOWEJ POMOCY PIELĘGNIARSKIEJ ? - proszę dzwonić na nr - 574-213-015 Indywidualna praktyka pielęgniarska, wieloletnie doświadczenie. Pracuję również w niedziele i święta. Dojeżdżam do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. W ramach pielęgniarskiej wizyty domowej udzielam również porad w zakresie pielęgnacji chorego leżącego (profilaktyka przeciwodleżynowa), pomogę w pielęgnacji stomii, wymienię cewnik, zdejmę szwy - znam się na swojej pracy. Oferuję profesjonalną pomoc medyczną, popartą wiedzą zdobytą na renomowanej uczelni i długoletnią praktyką.

Inne do wynajęcia
 Zaoferuję bardzo atrakcyjne warunki zamieszkania samotnej dziewczynie (wyjątkowo z jednym małym dzieckiem), która gotowa jest zmienić swoje obecne miejsce zamieszkania na inne. Szczegłóy wyłącznie w czasie rozmowy telefonicznej z zainteresowaną (do mnie: sied-dziew-pie-czte-pie-jed-pie-zer-pie).

Komputery
 Serwis laptopów Warszawa - jakie usługi naprawcze wykonujemy? Naprawa pogwarancyjna, serwisowa laptopów. Naprawiając laptopy i netbooki, zawsze indywidualnie podchodzimy do problemów naszych klientów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, dając możliwość dokonania najlepszego wyboru. Serwisowanie komputerów nie zawsze ma uzasadnienie - szczególnie w przypadku starszych urządzeń. Tym z Państwa, którzy zdecydują się na wymianę starego laptopa na nowy, bezpłatnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, oraz pomożemy w uzyskaniu korzystnych rabatów w sklepach komputerowych. Ile trwa naprawa laptopów? W większości przypadków pełen serwis laptopów nie przekracza 24 do 48 godzin. Ostateczny czas wykonania usługi zależny jest od kilku czynników - ilości zleceń, stanu komputera, dostępności ewentualnych części zamiennych oraz akceptacji przez Klienta kosztów usługi. zapraszamy do kontaktu www.naprawykomputerowe.com.pl/Warszawa/


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA