REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

konto osobiste w nest banku

# dejw

19.02.2017 11:22

Orientuje się ktoś jak to jest z tym bezwarunkowym kontem w nest banku? Naprawdę wszystko jest za 0zł?

# Duu

23.02.2017 07:56

Tak. Jest to http://investpuls.pl/darmowe-konto-bankowe-w-internecie.php które można założyć online, z kartą lub bez karty. Pytanie jak długo będzie za darmo? Ale jak jest to można skorzystać, ponieważ bezwarunkowych kont bankowych jest już niewiele.

 asned

23.02.2017 17:43, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 09.04.2019 15:05

Tak, nest bank ma rachunek za 0 złotych.
Polecam zajrzeć pod opinie i https://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty/ do Nest Banku z recenzją tego rachunku osobistego.

REKLAMA

 opiekunnestbank

28.02.2017 19:18

#dejw napisał(a) 19.02.2017 11:22
Orientuje się ktoś jak to jest z tym bezwarunkowym kontem w nest banku? Naprawdę wszystko jest za 0zł?

Szanowny Panie, Nest Konto to konto osobiste, w którym za 0złOtrzyma Pan bezpłatnie: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie pierwszej i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć poprzez stronę internetową banku, aplikację mobilną lub w oddziale stacjonarnym.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

# dev1ce

04.03.2017 17:51

Jakoś nie przekonuje mnie ten Nest. Wolę Raiffeisen Polbank. Mają podobną ofertę, dobra bankowość elektroniczna, dobre warunki, ale sam bank jakby poważniejszy

# brobor

07.03.2017 10:30

Tak się składa, że nest bank w przeciwieństwie do niemal wszystkich banków działających na polskim rynku nie podniósł kosztów związanych z obsługą.
Zresztą świetnie to widać na przykładzie tego aktualnego rankingu kont osobistych: http://www.tanie-konto.pl

REKLAMA

 Maga

07.03.2017 13:14, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 07.03.2017 13:23

Reiffeisen ma stałą opłatę za kartę, nawet nie można jej uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe.
W Nest Banku nie ma w ogóle opłaty za jedną kartę i w ogóle warunku wykonywania transakcji bezgotówkowych, żeby uniknąć prowizji. Nie ma też opłat za inne podstawowe czynność - prowadzenie, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Euronet, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce itp. Oczywiście znajdą się jakie opłaty, ale za Rzadko wykonywane czynności, nietypowe, z których prawie się nie korzysta. Polecam recenzję Nest Konta, w której są one opisane -> http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html
Opinie o Nest Banku są raczej dobre, na razie. W przypadku jego poprzednika, czyli Banku Smart, bywało różnie, ale to dotyczyło awarii, ale nie doświadczyłam osobiście żadnych.

# marek2e

08.03.2017 16:08

Według mnie ten bank nie jest zbytnio dobra opcja...
---------
https://sexownysklep.pl

 Maga

09.03.2017 21:21

A napisałeś to tylko po to żeby swój shop dodać w stopce, to po co się wypowiadasz.

REKLAMA

# Kombajn

03.04.2017 20:17

To, że nie poniósł kosztów nie znaczy, że zaraz nie poniesie. Jak w tej piosence - nic nie może przecież wiecznie trwać! :-)
Ale ja zostaję przy intytucjach finansowych z doświadczeniem. Konto bankowe mam od baaaaaaardzo dawna w Raiffeisen Polbank - bank się naprawdę polepsza z każdym rokiem, mocno wchodzą w bankowość elektroniczną. Ta stała opłata za kartę to 3 zł, nie oszukujmy się, nie jest to zdzierstwo a można mieć pewność, że bank nie zawinie się w ciągu chwili

# ltspiers

04.04.2017 18:51

A tak w ogóle to ta karta debetowa, visa classic, to dla mnie chyba najlepsza, najbardziej niezawodna karta na rynku.

 red_lollipop

05.04.2017 15:10

Nest Bank? Nie słyszałam o takim banku. Polecacie jego ofertę? Głównie chodzi mi o konto oszczędnościowe.

REKLAMA

 opiekunnestbank

07.04.2017 19:20

red_lollipop napisała 05.04.2017 15:10
Nest Bank? Nie słyszałam o takim banku. Polecacie jego ofertę? Głównie chodzi mi o konto oszczędnościowe.

Szanowna Pani, Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią Państwu i Państwa bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła. W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla Państwa realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na bezpośrednich rozmowach z Klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nest Bank oferuje Państwu stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, dbamy o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z Klientami. Aby być jeszcze bliżej Państwa spraw, otworzyliśmy już kilkadziesiąt kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek w całej Polsce, a z czasem otworzymy ich jeszcze więcej.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

# irlandia

02.05.2017 13:25

slyszalam sporo o nest banku, nie wyglada na zla opcje, ale ostateczie wybralam getinbank. dobra oferta na karte kredytowa dostalam i jak na razie sobie chwala

# myhero

05.05.2017 17:46

Zastanawiałem się nad kontem w Nest Banku, ale ostatecznie wybrałem Toyota Bank, znajomi polecali konto oszczędnościowe tam (2%), wiec ostatecznie sie skusiłem.

REKLAMA

# saralika

07.05.2017 21:16

też o tym myślałem, ale jednak zdecydowałem się na zaufany bank, mam teraz konto w raiffeisen polbank. Jedyna opłąta to 3 zł za kartę i tyle.

# zedevil

05.06.2017 13:14

Ja wybrałem konto osobiste w toyota banku, fajna promocje uruchomili - dają nawet 600 zł zwrotu za paliwo

# NataliaR

19.06.2017 19:30

A przy tym koncie Nest Konto to wypłacając kasę zagranicą jest jakaś opłata czy jest to darmowe?

REKLAMA

 ruszti

20.06.2017 21:00

Konto Nest Banku to super konto. Załóż je http://pbpfinanse.pl/redirect.php?target=d4d28ab3

 opiekunnestbank

21.06.2017 14:27

#NataliaR napisał(a) 19.06.2017 19:30
A przy tym koncie Nest Konto to wypłacając kasę zagranicą jest jakaś opłata czy jest to darmowe?

Szanowna Pani Natalio, wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

 Mars40

12.01.2019 16:27

Grunt to zastanowić się, na czym najbardziej Wam zależy w posiadaniu konta. Niestety, ale faktycznie często są różne ukryte opłaty, dlatego warto podchodzić do tego tematu z odpowiednim dystansem. Sam wybierając https://konto-w-banku.pl/pierwsze-konto-bankowe-zalozyc-zwracac-uwage/ przeczytałem wiele regulaminów, więc wiem o czym mówię.

REKLAMA

# Artur S10

07.07.2023 15:06

Hej, ja mam konto w nest od paru lat, oraz miałem konto dla spółki. NA plus to to że nadal są to darmowe rachunki, naprawdę dość przyjemne do normalnego funkcjonowania i operacji.
Czasem zdarzają się jakieś trudności w załatwieniu niektórych spraw, ale czy większe niż gdzie indziej? Ciężko powiedzieć. Coś za coś. Ale ten podstawowy rachunek jest ok.Warto https://finansepoludzku.pl/porownaj-konta-bankowe/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy