REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie w Warszawie na studia podyplomowe?

# PiotWilcki

16.12.2015 15:31

Która uczelania tak naprawdę potrafi przygotować absolwenta do podjęcia dobrej pracy?

# Aśka

28.12.2015 15:33

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie to mój wybór. Studia ciekawe, praca po nich jak wiadomo jest, przedszkola zawsze będą, a teraz w dobie obecnych rządów to jeszcze więcej ;)

# EwelinkaKostik

28.12.2015 16:19

#PiotWilcki napisał(a) 16.12.2015 15:31
Która uczelania tak naprawdę potrafi przygotować absolwenta do podjęcia dobrej pracy?

Zależy, co rozumiesz przez dobrą pracę. Jedna z moich znajomych pracuje w Brukseli w jednej instytucji, ale gruntownie się musiała do tego przygotować, między innymi kończąc studia oraz podyplomówkę w Kolegium Europejskim w Natolinie. Polecam Ci po prostu przed podjęciem decyzji zapoznać się z tym, co oferuje uczelnia, kto na niej wykłada, kim są studenci

REKLAMA

# KanFaS

28.01.2016 14:22

Mój znajomy jest tam studentem. Widziałem się z nim jakiś czas temu i opowiedział mi trochę o tych studiach. Faktycznie poziom jest wysoki, trzeba się uczyć, bo studia są interdyscyplinarne. Studenci

# kanfa

28.01.2016 14:24

Mój znajomy jest tam studentem. Widziałem się z nim jakiś czas temu i opowiedział mi trochę o tych studiach. Faktycznie poziom jest wysoki, trzeba się uczyć, bo studia są interdyscyplinarne. Studenci

# kanfa

28.01.2016 14:28

Mój znajomy jest tam studentem. Widziałem się z nim jakiś czas temu i opowiedział mi trochę o tych studiach. Faktycznie poziom jest wysoki, trzeba się uczyć, bo studia są interdyscyplinarne. Studenci pomocni, generalnie jest to trochę inny poziom. Stypendia, tu jest spora pomoc polskiego rządu, można otrzymać nawet 24 tysiące euro stypendium. Takie pieniądze też na pewno pomagają zwiększyć komfort sutidowania.

REKLAMA

 cormelka

31.01.2016 19:58

Pedagogika? Na pewno nie ten kierunek. Wybierz informatykę - jedyny pewny kierunek studiów

# MeiMei

25.02.2016 14:27

Kolegium Europejskie w Natolinie jest dobrą uczelnią dla osób, które chcą mieć trochę większe pojęcie o tym, co się dzieje na świecie. Interdyscyplinary program studiów sprzyja temu, żeby wybrabiać sobie kontakty i spotkać się z osobami, które na przykład widzi się tylko w telewizji.

# Omelcikk

17.05.2016 13:48

MeiMei popieram w 100% Jest to rzeczywiście duży plus, bo można zaznajomić się z wiedzą z różnych dziedzin. Studia, gdzie odgórnie jest określony program studiów często takiej możliwości nie jdają. No i sprawa praktyczna 24 tysiące euro stypendium robi swoje.

REKLAMA

# Czokka

20.05.2016 14:59

Studia podyplomowe to fajny pomysł, można też rozważyć jakąś szkołę policealną typu http://policealna.gowork.pl/oddzial/warszawa , ważne by wybrać dobrze kierunek, taki po którym jest praca i możliwości rozwojowe :)

# Wanieczka

29.06.2016 16:16

Kolegium Europejskie Natolin i europeistyka

# Wanieczka

29.06.2016 16:17

Kolegium Europejskie Natolin i europeistyka zdecydowanie polecam :)

REKLAMA

# Ewa Losecka

01.07.2016 13:37

Fajna uczelnia, właśnie to mi się podoba, że nie ma takiego sztywnego podejścia do studentów, że masz coś tam wykuć i zdań. To jest rozmowa i fajna nauka. Tak powinno być na polskich uczelniach właśnie :)

 kama

28.07.2016 13:06

Ja byłam na podyplomówce na Chodkowskiej w Warszawie - mają sporo kierunków do wyboru, więc może tam znajdziesz coś dla siebie? Tutaj znajdziesz spis wszystkich - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow Ja akurat byłam na Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi, materiału do ogarnięcia było sporo, ale było warto :D. Studia trwały 2 semestry, z tego co pamiętam było ok. 200 godzin zajęć, a zjazdy były standardowo co 2 tygodnie w soboty i niedziele.

 oewsb

20.08.2016 10:56

Witam! Studia podyplomowe m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu czy Szczecinie dostępne są w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. W naszej ofercie mamy kierunki studiów z obszaru: IT, pedagogiki, HR, prawa czy finansów. Zapraszam na naszą stronę internetową wsb.pl gdzie można przejrzeć pełną ofertę. Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

REKLAMA

# Maleee9

01.09.2016 14:51

Właśnie dużo osób pyta o europeistykę, teraz to modny temat z racji tego, że jesteśmy w UE. Tu moim zdaniem właśnie warto zwrócić uwagę na Kolegium Europejskie w Natolinie

# gierny

03.09.2016 17:28

Kolegium Europejskie w Natolinie

# jasmek

20.06.2017 10:36

To zależy jak podchodzisz do tematu, a podejście powinno być racjonalne. Jestem aktualnie w Szkole Mydłowskiej w Warszawie, na dietetyce. Zamierzam dalej zrobić dietetykę sportową, a później to już zobaczymy jak poleci. Po prostu mam konkretny plan na siebie - ten schemat powinien mi pozwolić dobrze zarabiać, ale czy uda się to w pełni zrealizować... Myślę, że wiele zależy po prostu ode mnie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe