REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ból kręgosłupa

 natkawal76

24.10.2016 09:24

Cześć . Ostatnim czasem zmagam się z bólem kręgosłupa. Po wizytach u doktora i wielu tygodniach tkwienia w kolejkach zostałam skierowana do fizjoterapeuty. W Googlach poszukałam specjalisty pod hasłami salon masażu Warszawa http://relaxmindandbody.pl . Chciałam się dowiedzieć czy może znacie ten gabinet? Czy korzystaliście kiedyś ze fachowej pomocy i ewentualnie zapewnia ona jakieś wyniki? Zmagam się z bólem już od kilkunastu lat i oprócz tabletek, nic nie pomaga. Zapewne znacie jakieś programy o ćwiczeniach? Wiem, ze osobiście nie dam rady a wy co uważacie?

# teresao

19.11.2016 17:49

Nie zawsze można sobie pozwolić na masaż - lepiej skonsultować problem z neurologiem, by sobie nie zaszkodzić. 7 dni w tygodniu pracuje Psychomedic, umów się na wizytę na http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ albo dzwoń. Dobrzy specjaliści, fachowa pomoc i diagnoza - czyli podstawa skutecznej terapii.

 wisenka6

23.11.2016 20:44

Wiem dokładnie o czym mówisz, ja dość szybko zwątpiłam i zaczęłam leczyć się prywatnie, ból był tak silny, że nie dawałam rady normalnie funkcjonować. Dostałam namiar na tych rehabilitantów http://medikarhomecare.pl/ oni dojeżdżają do mnie do domu, nie muszę się nigdzie ruszać. Po miesiącu zabiegów czuję ogromną ulgę.

REKLAMA

 margaretka

26.04.2017 09:44

Przy bólach kręgosłupa dobrze jest zwrócić uwagę na materac, na którym się śpi. Czasem to właśnie źle dobrany materac nasila ból. Z tego, co czytałam, to materace Viscotherapy polecane są w przypadku takich dolegliwości. Wykonane są z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do kształtu ciała.

# Makintosz

07.05.2017 13:45

Następnym razem skorzystaj z szybkiej opieki ortopedycznej.Najlepsi ortopedzi na jakich trafiłem są w rex medica sport w Warszawie. Przyjmują od razu- nie musisz stać w kolejkach ani czekać na odległy termin. Z kręgosłupem nie ma żartów.Ja do nich trafiłem po urazie kostki , od razu miałem porobione wszelkie niezbędne badania w tym RTG.

# ritanka

30.05.2017 08:38

Badania przede wszystkim i opinia ortopedy też jest ważna a potem to już tylko rehabilitacja pozostaje. Z doświadczenia mogę powiedzieć że nie wszystkie zabiegi są skuteczne i przynoszą ulgę. Najbardziej mi pomogły zabiegi magnetoterapii na które się zapisałam do Natural Medical i masaż leczniczy.

REKLAMA

# karusia

24.05.2018 22:11

O klinikach Psychomedic słyszałam bardzo dobre opinie, znajoma korzystała z pomocy przy problemach z bólami głowy - okazało się, że to wina kręgosłupa niestety. Maja świetnych specjalistów, doświadczonych i chętnych do pomocy pacjentowi. Mozna zapisać się do nich telefonicznie 22 253 88 88

# syf rekklama

25.05.2018 08:53

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# Qweeea

04.04.2019 12:49

#karusia napisał(a) 24.05.2018 22:11
O klinikach Psychomedic słyszałam bardzo dobre opinie, znajoma korzystała z pomocy przy problemach z bólami głowy - okazało się, że to wina kręgosłupa niestety. Maja świetnych specjalistów, doświadczonych i chętnych do pomocy pacjentowi. Mozna zapisać się do nich telefonicznie 22 253 88 88

Potwierdzam, ja też korzystałam z ich pomocy. U mnie wszystkie dolegliwości bólowe były na tle nerwowym. Teraz jest już dużo lepiej.

REKLAMA

# Leon

15.04.2020 06:11

Dużą ulgę możesz odczuć dzięki masażom. U mnie było podobnie. Bóle pleców ciągle nawracały. Już miałem dosyć ciągłego chodzenia po lekarzach i fizjoterapeutach. Mogłem albo zmienić pracę albo zapewnić sobie świetnego masażystę w domu ;) Kupiłem matę masującą od Casady. Jest praktyczna, bo można ją położyć na krzesło czy fotel. Posiada także funkcję masażu leczniczego. Teraz włączam ją nawet podczas pracy.

# krysiagro

02.12.2021 09:01

Masaż rehabilitacyjny kręgosłupa to doskonały wybór dla wszystkich, którzy zmagają się z przeciążeniem pleców, a co za tym idzie - bólem. Masaż wykonywany w gabinecie https://klinika-radwanski.pl pomógł już wielu pacjentom pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa na wszystkich odcinkach.

# pomocny

02.12.2021 13:58

Jeśli mam jakikolwiek problem z placami (a zdarza się), przestałem kombinować i umawiam się na wizytę do Prof&Care. Panowie stawiają mnie na nogi momentalnie. Prowadzą też wielu sportowców, więc mają nieco inne podejście - ma działać, bez przedłużania, kombinacji i marnowania czasu. Polecam

REKLAMA

# anitta

21.12.2021 21:30

Prywatnie robiłam w Radiomedica w Warszawie radiomedica.pl/ Miałam tam rezonans całego kręgosłupa, badanie bardzo dokładne, fajna atmosfera, zero stresu, szybko miałam wynik.

# halka

01.06.2022 19:00

Najlepszą metodą jest badanie profilaktyczne, dzięki któremu będziemy mogli zapobiegać groźnym chorobom. Ze swojej strony polecam rezonans magnetyczny, pracownia znajduje się w Warszawie w Radio Medica. Badanie jest bezpieczne i pozwoli na dokładną analizę naszego organizmu.

# pinezka

16.12.2022 23:49

Robiłam rezonans w Warszawie w Radio Medica i szczerze polecam. Bardzo profesjonalny personel a opis wykonanego badania bardzo dokładny.

REKLAMA

# Joginka

22.01.2023 01:54

Ból kręgosłupa na pewno trzeba zdiagnozować. Jednak zanim dostaniesz się do lekarza, warto zadziałać objawowo, żeby zmniejszyć ból zanim ortopeda zdiagnozuje przyczynę i zleci leczenie. Kiedy ja miałam taki ból koleka poleciła mi Maść przeciwbólowa - Iodex, to jest maść przeciwbólowa, oparta na ajurwedyjskiej recepturze. Łagodzi bóle mięśni i stawów, działa rozgrzewająco. Polecana dla sportowców. Bardzo mi pomogła. Znajdziesz ją w Zielonysklep.com https://zielonysklep.com/masc-przeciwbolowa-iodex-40g

# Kornel

23.03.2023 15:12

Ja akurat stronię od tego rodzaju miejsc bo mam złe doświadczenia, ale poradziłem sobie z bólem kręgosłupa na własną rękę, a było szczerze nieciekawie. Akurat u mnie w lędźwiach, ból promieniował aż na nogi i miałem problem wysiedzieć dłuższy czas w jakiejkolwiek pozycji.. Znajomy z pracy polecił mi żebym zaczął się smarować Arthemisanem, to taki krem wspierający stawy i faktycznie jakoś po miesiącu stosowania zaczęło mi być lżej, a teraz to już problem prawie że zniknął. Dalej stosuje regularnie ale no jest efekt więc może komuś z was też się sprawdzi

 najna

30.06.2023 09:00

Moze warto byloby pomyslec o jakims masazu pleców? w AYU masaze balijskie tajskie robią cos takiego, maja 3 lokalizacje, na Energetycznej miedzy innymi

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA