Znowu rozkopią Marymoncką. "Miejscowe zwężenie o jeden pas"
28 listopada 2018
Jedna z głównych ulic Bielan przez kilka lat była rozpruta z powodu budowy kolektora. Teraz wodociągowcy wracają...
...
Osiedle na wydmie. Jak powstawały Piaski?
Osiedle Piaski jakie jest, każdy widzi. Może niezbyt urodziwe, ale mało kto narzeka. A co było przed osiedlem?
by zająć się remontem innego kolektora, biegnącego pod ulicą. Tym razem utrudnienia nie będą już tak duże. Jak informuje warszawski ratusz od czwartku 29 listopada, jezdnia w kierunku Żoliborza będzie "miejscowo, na krótkich odcinkach" zwężona o jeden pas ruchu na wysokości skrzyżowań z ulicami Przy Agorze, Lindego i Podczaszyńskiego.
Utrudnienia na Marymonckiej potrwają do - jak powiada klasyk - "święta Sześciu Króli", czyli 6 stycznia.
(dg)
.











































