Znów mamy trzy miliony do wydania
23 października 2015
Zespół d/s budżetu partycypacyjnego podjął decyzję o podziale Białołęki w kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego.
Na Podróżniczej powstał kolejny szkolny moloch. Dzieci straciły spory teren
Dobiegła końca rozbudowa najstarszej szkoły podstawowej na Białołęce. Rozbudowany i zmodernizowany budynek przy ul. Podróżniczej został powiększony m.in. o nowe sale lekcyjne i halę sportową. Dzieci straciły ogromny teren, na którym w ciepłe dni spędzały przerwy.
Granice obszaru II stanowią Modlińska i Płochocińska, znajdują się więc w nim Wiśniewo, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Płudy, Choszczówka, Białołęka Dworska i północno-wschodni Żerań. Obszar III to wschodnia Białołęka. Każda z trzech części dzielnicy ma otrzymać budżet w wysokości dokładnie 1 mln zł, czyli dokładnie tyle samo, co w ubiegłym roku. Wartość projektu nie może przekroczyć kwoty 500 tys. zł.
Projekty można składać od 16 listopada.
(dg)
.





































