REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Uznał, że to jego? Policja z Bródna "zaprasza do kontaktu"

  9 listopada 2023

alt='Uznał, że to jego? Policja z Bródna "zaprasza do kontaktu"'
źródło: KRP VI

"Znalezione, nie kradzione" - nie w tych czasach! Policjanci z Targówka prowadzą śledztwo w sprawie przywłaszczenia mienia o wartości ponad 1400 złotych w autobusie miejskim. "Mężczyznę widocznego na opublikowanych zdjęciach zachęcamy do skontaktowania się z nami" - przekonują policjanci, którzy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego człowieka.

REKLAMA

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o mężczyźnie ze zdjęć, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komisariatu przy ul. Chodeckiej 3/5 na Targówku lub pod numerem telefonu 47 723-81-74. Informacje w sprawie prowadzonej pod numerem KPD-II-4586/23 można przekazać także w formie elektronicznej pisząc pod adresem: kp-targówek. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
wk@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Jak wygląda poszukiwany?

Jak udało nam się ustalić, to najpewniej około 30-letni, szczupły i średniego wzrostu szatyn. 12 lipca br. w jednej z linii autobusowych prawdopodobnie zabrał pozostawiony w autobusie plecak z telefonem w środku. Wartość strat oszacowano na 1400 zł. Poszukiwany mężczyzna ubrany był tego dnia w czarną bluzkę i kurtkę, dżinsy, a także czarne sportowe obuwie. Policja nie podaje szczegółów, na którym przystanku wysiadł poszukiwany, a także którą linią podróżował.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Kocur

09.11.2023 10:07

Jeśli to był srajfon, to policja by odpuściła, więc obstawiam firmę, która coś sama wymyśliła i opatentowała zamiast kraść, bądź nie ma siatek antysamobójczych w fabrykach.

# Redyk

09.11.2023 10:43

Głęboki namysł i dziedziczna wielopokoleniowa inteligencja - oto co wyczytuję z ukazanego na zdjęciach oblicza. Dumna słowiańska twarz.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024