REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Elektronarzędzia zniknęły z OBI. "Rozpoznajecie się na tych zdjęciach?"

  9 listopada 2023

alt='Elektronarzędzia zniknęły z OBI. "Rozpoznajecie się na tych zdjęciach?"'
źródło: KRP VI

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży elektronarzędzi o wartości 2800 złotych w markecie przy ul. Radzymińskiej 166 w Warszawie. Wytypowali dwóch podejrzanych, których wizerunek opublikowali i śmiałym pytaniem zachęcili ich do dobrowolnej wizyty w komisariacie.

REKLAMA

Do kradzieży elektronarzędzi o wartości 2800 złotych w markecie OBI przy ul. Radzymińskiej 166 doszło 2 maja br.

Śledczy z Bródna apelują

Śledczy z Targówka postanowili opublikować wizerunki mężczyzn podejrzewanych o tę kradzież, jednocześnie zwracając się do nich z apelem: "Jeśli rozpoznajecie się na tych zdjęciach, skontaktujcie się z nami". Policjanci zachęcają też do kontaktu wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o podejrzanych. Zgłaszać się można osobiście lub telefonicznie w komisariacie przy ul. Chodeckiej 3/5 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-74. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc pod adresem: kp-targowek.wk@ksp.policja.gov.pl (numer sprawy: KPD-II-2808/23). Policja gwarantuje anonimowość.

Zapraszamy na zakupy

Dwaj podejrzani o kradzież w OBI

Ze zdjęć wynika, że obaj mężczyźni mają po około 45 lat. Pierwszy z nich tego dnia ubrany był w czerwoną bluzę z białym logo i białą czapeczkę z daszkiem. Bluza uwydatnia "brzuszek", choć mężczyzna z całą pewnością do otyłych nie należy. Jest raczej barczysty. Do tego spodnie moro i czarne buty sportowe.

Drugi z podejrzanych ubrany był w białą koszulkę polo, dżinsy i wiśniowe lub brązowe buty. Podobnie jak w pierwszym przypadku, tu również charakterystyczną cechą jest krępa budowa ciała i "brzuszek".

JR

 

Komentarze (5)

# Ryubc

09.11.2023 18:03

To zaledwie pół roku temu. Widać policja zajęta była ochroną schodów do nieba bądź domu wodza.

# Witold wwa

10.11.2023 00:25

Witam. Panowie policjanci zapominają o tym, że większość ukraińców nie czyta po Polsku.znajomy,który pracuje w ochronie mówił mi, że 80-90%kradzieży dokonują właśnie ukraińcy. Trzeba wystosować apel w ich języku, a sprawa może szybciej się rozwiąże. Pozdrawiam

# Chodecka

10.11.2023 08:06

Trudno rozpoznać. Na Bródnie co drugi tak wygląda..

REKLAMA

# Madbutcher

10.11.2023 13:02

Niby nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, ale patrzysz na nich i wiesz, że profesorami na wyższej uczelni to oni raczej nie są.

# Bolek

10.11.2023 15:14

#Madbutcher napisał(a) 10.11.2023 13:02
Niby nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, ale patrzysz na nich i wiesz, że profesorami na wyższej uczelni to oni raczej nie są.

Jeszcze byś się zdziwił. Mój dawny nauczyciel matematyki był wykładowcą na Politechnice, ale bardzo często wizytował w barze i wyglądał jak typ spod budki z piwem ;-) Także ten... nie oceniaj książki po okładce.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024