Zima w mieście w rytmie samby!
23 stycznia 2015
Ritmo Bloco i Bemowskie Centrum Kultury zapraszają na sambową Zimę w Mieście.
Sąsiad nienawidzi psów i nie daje żyć ich właścicielom
- Jesteśmy stalkowani przez naszego sąsiada. Wzywa na nas policję i straż miejską, pozywa do sądów, a nawet nagrywa nas i nasze dzieci. Wszystko przez to, że mamy psy - mówią mieszkańcy osiedla Akropol przy ulicy Hery. - Co mamy robić? Jesteśmy non stop legitymowani przez policję, bo pies na spacerze szczeknął - dodają.
Na zakończenie warsztatów zostanie nagrany film, który uczestnicy dostaną e-mailem.
Chętnych prosimy o zgłoszenia pod adresem: sambagrzeje@gmail.com - liczba miejsc ograniczona!
Kiedy: 26-28 stycznia 2015 r., godz. 12:00 -15:00.
Miejsce: Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85, Warszawa..











































