REKLAMA

marywilska niedziele 1marywilska niedziele 2marywilska niedziele 0
Targówek

wypoczynek »

 

Żegnaj lato na festynie

  14 września 2002

Festyn "Pożegnanie Lata" rozpocznie się w Parku Bródnowskim 15 września około godz. 13.

REKLAMA

biedronka 042 2
Na tę niedzielną imprezę z całą pewnością przybędą tłumnie całe rodziny, zwłaszcza że pogoda cały czas dopisuje, a atrakcji dla uczestników w różnym wieku nie zabraknie. Będzie wszystko - od atrakcji dla dzieci, po występy znanych kapel i pokazy sztucznych ogni.

- Przede wszystkim pomyśleliśmy o dzieciach. Przygotowane zostało specjalnie dla nich miasteczko z licznymi miejscami do zabawy. Maluchy będą mogły biegać dowoli. W razie, gdy ktoś poczuje się głodny będzie mógł skorzystać z oferty stoiska gastronomicznego - wyjaśnia Rafał Baliński z biura promocji i informacji Targówka.

Największą atrakcją festynów są zawsze występy znanych zespołów muzycznych. To jedna z nielicznych okazji, by posłuchać na żywo i za darmo swoich ulubionych wykonawców. Tym razem naprawdę jest w czym wybierać. Najpierw wystąpi "Dwa plus jeden", a następnie "Dżem" i Renata Dąbkowska. Najmocniejszym akcentem muzycznym będzie występ gwiazdy wieczoru - kapeli "Lombard". Wielkie granie rozpocznie się około 17 i powinno potrwać, z przerwami, przynajmniej do 21.

Specjalnością Targówka podsumowującą duże imprezy festynowe jest od kilku lat pokaz sztucznych ogni. Przez kilkanaście minut będzie można oglądać wspaniałą feerię barw. Specjaliści od pirotechniki zawsze potrafią zaczarować widzów i potem przez długie miesiące pamięta się widok nieba rozświetlonego tysiącem sztucznych ogni układających się przez kilka sekund w najbardziej fantazyjne wzory i kompozycje.

Festyn jest także okazją do plenerowego i niekrępującego spotkania z władzami gminy. Będzie można spotkać burmistrza i innych członków zarządu oraz wielu radnych. Specjalnie przygotowany punkt informacyjny stanie się być może miejscem gorących dyskusji o ważnych sprawach gminy i planach rozwojowych, zwłaszcza w kontekście zbliżających się wyborów.

Na festynie swoje stoiska wystawia zawsze wiele firm prezentujących i promujących swoje towary. Czasem jest to tylko reklama. Często jednak można w łatwy sposób zdobyć interesujące nas informacje z danej dziedziny, czy nawet zaplanować ważny zakup. Tym razem mają się szczególnie zaznaczyć firmy budowlane.

Nie zapomniano również o punkcie medycznym. Będzie okazja, by zmierzyć ciśnienie, poziom cukru we krwi i porozmawiać z lekarzami. Na pewno przyjemniej robić takie rzeczy na festynie niż w przychodni.

Gustaw Czarka

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0

REKLAMA

marywilska najlepszy adres 2marywilska najlepszy adres 0

REKLAMA

marywilska karuzela 3marywilska karuzela 0

REKLAMA

marywilska 7 dni w tygodniu 1marywilska 7 dni w tygodniu 2marywilska 7 dni w tygodniu 0

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

marywilska pakowanie 1marywilska pakowanie 2marywilska pakowanie 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni