REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

komunikacja

 

Zdewastowany wolski objazd Dźwigowej

  18 maja 2012

Zdewastowany wolski objazd Dźwigowej

Zmotoryzowani mieszkańcy Woli skarżą się na fatalny stan nawierzchni ulicy Gniewkowskiej oraz Potrzebnej. - Tam dopiero jest horror. Obecnie jest to jedyny przejazd z Woli na Ochotę i do Włoch po zachodniej stronie al. Prymasa Tysiąclecia. Sznur aut, a droga jak dla terenówek. Nie można było jej wyremontować przed zamknięciem Dźwigowej? - pyta czytelnik.

REKLAMA

Zarząd Dróg Miejskich, w którego gestii leży naprawa nawierzchni obu ulic, na pytanie naszego czytelnika odpowiada krótko: - Nie można było wyremontować ulic przed zamknięciem Dźwigowej, gdyż jej remont nie był przez nas planowany. Nakaz jej przebudowy otrzymaliśmy od wojewódzkiego mazowieckiego inspektora nadzoru budowlanego.
Tylko 20 procent dróg w naszym zarządzie wymaga remontu, pozostałe 80 procent udało nam się już wyremontować - cieszy się Gałecka.
Do prac musieliśmy więc przystąpić jak najszybciej - tłumaczy Karolina Gałecka, rzeczniczka ZDM. Nie wiadomo tylko, czy ulicę udałoby się wyremontować przed zamknięciem ulicy Dźwigowej, skoro i tak ZDM nie ma pieniędzy na wymianę nawierzchni - ani ul. Gniewkowskiej, ani Potrzebnej. - Warszawskie ulice są remontowane na bieżąco. Tylko 20 procent dróg w naszym zarządzie wymaga remontu, pozostałe 80 procent udało nam się już wyremontować - cieszy się Gałecka. Niestety, z braku pieniędzy kierowcy nieprędko doczekają się generalnego remontu wolskiego objazdu ul. Dźwigowej. - W tym roku w planach nie mamy remontu ul. Gniewkowskiej, gdyż nasz budżet jest o 10 mln zł mniejszy niż w roku ubiegłym - tłumaczy Gałecka.

Anna Przerwa

 

Komentarze (3)

# Gorzkiewski

20.05.2012 22:13

Narzekacie. Taki stan drogi jest od lat i nikomu to nie przeszkadzało. Zresztą, tamtędy jeżdżą ciężkie pojazdy i cokolwiek wyremontowanego posypałoby się w trymiga.

# bogdan

29.05.2012 10:49

Dokładnie jak napisał ~#Gorzkiewski.
Tyle lat jest tam taki stan drogi i nikomu nie przeszkadzało. Dobry skrót na Włochy/Ursus, ale niestety przez zamknięcie dźwigowej zbyt wiele ludzi ten skrót poznało i zamiast się cieszyć, że mogą szybciej dojechać niż jechać na około i w korkach przez Al.Jerozolimskie, to jeszcze im stan drogi przeszkadza!

# Waryjot_X

16.07.2012 03:49

Proszę państwa! Optymizmu trochę! Wiele, wiele lat temu protestowano w Warszawie przeciw budowie autostrady przez Ursynów, protestowano słusznie. Najsilniejszy argument jaki na własne uszy słyszałem brzmiał: "autostrada to zaproszenie dla obcych wojsk". Jeśli tak będziemy myśleć, nie straszny nam żaden wróg. I nasza Władza, oby Panowała wiecznie wciela ten słuszny plan w życie. Polska powinna przypominać Afganistan. Afganistanu nikt nigdy nie zdobył. Ideałem byłby jednak zdegradowany z roli planety do planetoidy Pluton. Tam nie dotarły żadne wojska. Niebawem, gdy skończy się żywotność POLSKICH DRÓG stan ten osiągniemy. Będziemy bezpieczni w 100%.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA