REKLAMA

Puls Warszawy

wypadki

 

Zderzenie lokomotywy z pociągiem w Warszawie. Ogromne utrudnienia

  20 lutego 2023

Zderzenie lokomotywy z pociągiem w Warszawie. Ogromne utrudnienia
źródło: Koleje Mazowieckie

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek 20 lutego na wiadukcie kolejowym nad Targową na warszawskiej Pradze. Lokomotywa PKP Intercity zderzyła się z pociągiem Kolei Mazowieckich. Na szczęście nikt nie został ranny.

REKLAMA

Do zderzenia pociągów doszło w godzinach przedpołudniowych na Pradze. Lokomotywa PKP Intercity zderzyła się z pociągiem Kolei Mazowieckich.

Zderzenie pociągów

Na razie nie wiadomo, dlaczego dwa pociągi znalazły się na jednym torze. Joe Biden w Warszawie. Będą ogromne utrudnienia Joe Biden w Warszawie. Będą ogromne utrudnienia
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden przyleci do Warszawy we wtorek 21 lutego. W programie wizyty znalazło się m.in. przemówienie w ogrodach Zamku Królewskiego. Warszawiaków czekają ogromne utrudnienia w ruchu, które dotkną zwłaszcza centrum miasta, Ochotę i rejon Lotniska Chopina.
Pociąg Kolei Mazowieckich jechał z Modlina i Białołęki w kierunku centrum Warszawy, natomiast lokomotywa PKP Intercity - w stronę Warszawy Wschodniej. Nikt nie został ranny. Według świadków na miejsce zdarzenia nie wezwano straży pożarnej ani pogotowia ratunkowego, a jedynie Straż Ochrony Kolei.

"Informujemy, że występują utrudnienia w ruchu pociągów (na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, skróconej relacji lub kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy. Z tego względu zostało wprowadzone wzajemne honorowanie biletów KM-IC (na całym obszarze kursowania pociągów Kolei Mazowieckich), KM-ZTM Warszawa (w I i II strefie ZTM Warszawa), KM-WKD (na odcinku Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki Radońska), KM- Polregio (na odcinku Warszawa Główna- Skierniewice)" - podały Koleje Mazowieckie.

(jok)

.
 

Komentarze (4)

# drzewo

20.02.2023 16:17

Bardzo ciekawe zdarzenie

# jaa

20.02.2023 19:54

Ale źle napisany artykuł. Absolutnie nic tu się nie zgadza

# nnn

21.02.2023 11:13

Może kogoś zdmuchnęło na przeciwny tor. Ostatnio tak mocno wieje.

REKLAMA

# Znafca kolei

22.02.2023 00:09

Ale marne wypociny. Nic się nie zgadza. Wstyd publikować takie coś w internecie.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA