Zdecydowane zwycięstwo Platformy. Kto koalicjantem?
22 października 2018
Nieoficjalne wyniki z większości komisji na Białołęce wskazują, że zdecydowanym zwycięzcą wyborów jest Platforma Obywatelska.
Na pewno nie uzyska jednak bezwzględnej większości w radzie dzielnicy i będzie potrzebowała koalicjanta. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ponownie Inicjatywa Mieszkańców Białołęki, choć chęć rozmów z Platformą zgłasza też stowarzyszenie Razem dla Białołęki.
Wciąż nieoficjalne wyniki (nie spłynęły wszystkie protokoły z komisji) dają 11 mandatów Platformie, Razem dla Białołęki - 5, IMB - 4 i PiS -5.
Rudera przy Modlińskiej do wyburzenia. Tak się marnuje pieniądze podatników
Przy najruchliwszej ulicy Białołęki stoi samotna kamienica z zamurowanymi drzwiami i oknami. Co ją czeka? Pytanie to zadajemy nie po raz pierwszy. Tym razem poznaliśmy dość zaskakującą odpowiedź.
(red)
.





































