REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0
Białołęka

komunikacja »

 

Zaułek: Autobusem pod samą szkołę

  28 lutego 2012

alt='Zaułek: Autobusem pod samą szkołę'
warszawa.wikia.com

Od poniedziałku 5 marca autobusy linii 304 zmieniają trasę - będą podjeżdżać pod szkołę przy ul. Zaułek.

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0
Zmiana jest podyktowana bezpieczeństwem uczniów: do tej pory musieli pokonywać niebezpieczne skrzyżowanie (o czym pisaliśmy tutaj), teraz będą wysiadać pod samą podstawówką. Przebudowa Białołęckiej będzie kosztowała fortunę Przebudowa Białołęckiej będzie kosztowała fortunę Przebudowa ul. Białołęckiej będzie kosztować prawie 100 mln zł. To jedna z najdroższych inwestycji drogowych w tej części miasta. Dla porównania - modernizacja ul. Kąty Grodziskie pochłonęła zaledwie 35,5 mln zł. Teraz Skanska zajmie się 4-kilometrowym odcinkiem, a prace potrwają aż 32 miesiące. Po nawrotce autobus pojedzie dalej ulicami Berensona, Oknicką i Lewandów.

Dwa dni wcześniej, 3 marca, na trasie linii 527 przybędą dwa przystanki: Skarbka z Gór oraz Malborska. Zmiany wprowadzono na prośbę mieszkańców.

(wt)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

Komentarze (4)

 E-1

03.03.2012 11:53

Super zmiana.

# michalk

03.03.2012 12:35

Witam, wszystkich motocyklistów z okolic Porajów, a mam nadzieję że tutaj są tacy. TO będzie w zasadzie małe ogłoszenie.
Chcę wynając miejsce parkingowe na motocykl na parkingu podziemnym w nowym budynku na skrzyżowaniu Porajów i Myśliborskiej, chyba POrajów 15 ale nie jestem pewien. Miejsce kosztuje 220zl za miesiac, 12 m2. Co powinno pomieścić ok 4 motocykli, co jeśli się uda wychodzi całkiem tanio, 55zl za miesiąc + kaucja za pilota do bramy 150zl (zwrot przy zwrocie pilota).
Ktos zainteresowany?
A może już tam parkuje i chciałby kogoś do spółki? mogę tez spółkować z samochodem.
moj tel. 692412910 lub email: 0michalkaminski0@gmail.com
pozdrawiam

 platformers

03.03.2012 15:23

#michalk napisał(a) 03.03.2012 12:35

A może już tam parkuje i chciałby kogoś do spółki? mogę tez spółkować z samochodem.

Z samochodem lepiej nie spółkuj, bo ja Ci utknie to będzie problem

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

# Ed Wyrasta

03.03.2012 15:58

platformers napisał 03.03.2012 15:23

Z samochodem lepiej nie spółkuj, bo ja Ci utknie to będzie problem

Jeżeli samochód jest pełnoletni i wyraża na to zgodę, to niech tam...
To się chyba nazywa "motofilia"...
więcej na forum

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 3olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA