REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

kronika policyjna

 

Miał w domu 8 kg narkotyków

  5 stycznia 2023

Miał w domu 8 kg narkotyków
źródło: KSP

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Operacyjni zabezpieczyli łącznie prawie 8 kilogramów środków odurzających i substancji psychotropowych. 47-latek trafił do policyjnej celi.

REKLAMA

Policjanci z wolskiej komendy na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że w lokalu na terenie dzielnicy może dochodzić do handlu narkotykami.

8 kg narkotyków w mieszkaniu

W mieszkaniu zastali 47-letniego mężczyznę. Informował on policjantów, że nie posiada żadnych substancji zabronionych. Nowy Rok powitał z przytupem. Z kokainą w kieszeni zdemolował drzwi Nowy Rok powitał z przytupem. Z kokainą w kieszeni zdemolował drzwi
Wtargnął na cudzą posesję, dobijał się do drzwi i próbował dostać się do domu. Mężczyzna, którego zatrzymali po pościgu policjanci z komisariatu na Tarchominie, był pijany i miał przy sobie kokainę. 26-latek dopuścił się trzech przestępstw, za które może mu grozić pięć lat więzienia.
Kryminalni przystąpili do przeszukania mieszkania. W jednym z pokoi znaleźli białe sypkie substancje oraz susz roślinny, kolejno w szafce ujawnili szklany słoik z napisem majeranek, w którym zamiast przyprawy był biały proszek.

W kolejnej szafce policjanci znaleźli torbę na zakupy, a w niej zamknięte hermetycznie torebki z zawartością białych substancji oraz zawiniątka z folii aluminiowej z ciemnobrązową galaretką.

REKLAMA

Zarzuty za nielegalne substancje

Wszystkie substancje zostały zabezpieczone i przekazane do laboratorium kryminalistycznego. 47-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna był już notowany i poszukiwany. Zabezpieczone substancje to łącznie prawie 8 kilogramów narkotyków, w tym ponad 7,5 kilograma amfetaminy, ponad 230 gramów 4CMC, ponad 40 gramów kokainy i środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste o wadze ponad 75 gramów.

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do dziesięciu lat więzienia.

(jok)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA