Założył hodowlę marihuany, wpadł przez sąsiadów
22 września 2015
Jak się za coś brać, to po całości - pomyślał Jakub W. na Bielanach i zaczął uprawiać roślinki.
"Burbon" zamiast czystej kranówki
Mieszkanka budynku przy Kasprowicza żartuje, że z jej kranu popłynął burbon. Mieszkańcy Słodowca, ale też innych osiedli w okolicy, zgłaszają ostatnio podobne problemy.
Okazało się szybko, że kilkanaście krzaczków to nie wszystko - w mieszkaniu 24-latka znaleziono 800 gram metafedronu, służącego do produkcji dopalaczy.
Jakub W. Trafił do aresztu. Za produkcję i posiadanie grozi mu do ośmiu lat więzienia.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych












































