Zając wielkanocny na os. Przyjaźń
2 kwietnia 2013
Święta, święta i po świętach. Zostały jeszcze wielkanocne zajączki i baranki. Na Jelonkach nieznany artysta skorzystał z nietypowej jak na święta pory roku. I postawił wielkanocnego bałwana. A konkretnie zająca bałwana.
"Pytanie prawnie irrelewantne ze względów temporalnych". Co miał na myśli burmistrz?
Konia z rzędem temu, kto przetłumaczy na polski odpowiedź burmistrza Michała Grodzkiego na pytanie radnej.
Zając jak stanął przed samymi świętami, tak ciągle stoi, bo zima wciąż w pełni, śnieg nie topnieje. Cóż, aby do wiosny. Oby niedaleko. Zajęczymi skokami.
mac
Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Zauważyłeś coś, co warto docenić, pochwalić, a może wyśmiać czy wytknąć? Wyślij nam zdjęcie z podpisem: echo@gazetaecho.pl..












































