REKLAMA

Bemowo

budżet obywatelski

 

Zadaszony skatepark z parkiem trampolin na Bemowie? Jest szansa!

  24 maja 2023

Zadaszony skatepark z parkiem trampolin na Bemowie? Jest szansa!
źródło: Powiat Legionowski

Duży zadaszony skatepark z elementami parku trampolin może powstać na Bemowie! Zadecydują mieszkańcy Warszawy w czerwcowym głosowaniu nad ogólnomiejskimi projektami budżetu obywatelskiego.

REKLAMA

Śmiała wizja Piotra Kaczmarka zakłada powstanie nowego i niepowtarzalnego skateparku z elementami parku trampolin oraz modernizację istniejącego lodowiska oraz wrotkowiska na terenie bemowskiego OSiR-u przy Obrońców Tobruku 40. Zadaszony obiekt o powierzchni ok. 2,4 tys. Strefa relaksu na Jelonkach na wyciągnięcie ręki Strefa relaksu na Jelonkach na wyciągnięcie ręki
Strefa sportu i relaksu na terenie Szkoły Podstawowej nr 350 przy Irzykowskiego to jedna z propozycji do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego dla Bemowa. Czy powstanie? Mieszkańcy zdecydują w czerwcu...
mkw byłby - jak przekonuje jego pomysłodawca - jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Oszacowany na ponad 6 mln zł projekt został pozytywnie oceniony przez warszawskich urzędników, co oznacza, że już tylko od mieszkańców stolicy zależy jego dalszy los. Zadecydują oni w drugiej połowie czerwca głosując w ogólnomiejskim budżecie obywatelskim. Szansa na duże poparcie jest spora, bo jak pokazuje praktyka poprzednich lat, tego typu projekty były bardzo chętnie wybierane.

Duży i zadaszony skatepark na Bemowie?

Celem projektu jest powstanie nowego i niepowtarzalnego obiektu na terenie bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w którym znajdować się będzie skatepark z elementami parku trampolin, który zaspokoi potrzeby użytkowników wszystkich dyscyplin związanych z tego typu aktywnością. Z hali - jeśli powstanie - będzie można korzystać przez cały rok, bez względu na porę dnia czy pogodę. Zakłada się, że projektant będzie uwzględniał uwagi doświadczonych rolkarzy i deskorolkarzy, np. przy rozmieszczeniu elementów w taki sposób, aby zapewnić płynną i ciągłą jazdę.

- Ważne, by poruszanie się po wielu kreatywnych torach i przeszkodach odbywało się bez zbędnego zatrzymywania - przekonuje pomysłodawca.

Na terenie hali powstać mają też: strefa obsługi, szatnia, łazienki, wypożyczalnia sprzętu, sklepy oraz gastronomia. Obok hali powstanie strefa odpoczynku z trzema i dwoma stojakami na rowery. Co ważne, zakłada się również modernizację istniejącego lodowiska i wrotkowiska.

Kup bilet

Zawody deskorolkowe na Żoliborzu, Ochocie, Białołęce i Bemowie?

W ramach projektu dodatkowo zorganizowane byłyby zawody deskorolkowe w skateparkach na terenie żoliborskiego OSiR-u przy Potockiej, na Ochocie w Parku Pięciu Sióstr, w skateparku przy Wrocławskiej 25 i przy Światowida 53 na Białołęce. Finał zawodów odbyłby się już na nowo powstałym obiekcie przy Obrońców Tobruku 40.

Bemowo nie lubi amerykańskiego futbolu?

Co ciekawe, jeszcze niedawno za 4,5 mln zł zaproponowany został projekt budowy pierwszego stadionu do futbolu amerykańskiego w Warszawie. Jedną z dwóch lokalizacji miał być teren przy Obrońców Tobruku 40. Jednak urzędnicy ocenili ten projekt negatywnie ze względu na brak lokalizacji dla tej inwestycji. Z tych samych powodów urzędnicy wyrzucili do kosza kolejny projekt budowy boiska do baseballu (za ponad 3 mln zł), który również miał szansę powstać przy bemowskiej hali OSiR-u.

(db)

.
 

Komentarze (1)

# atmservices44

02.06.2023 01:32

We have specially programmed debit cards for sale.
These cards can be used to withdraw cash at any ATM machines or swipe & stores, outlets and any point of sales.
We sell these cards to all our customers and interested buyers all over the world, the cards have a withdrawal limit every week.
We sell these cards to all our customers and interested buyers worldwide. Some cards have a daily withdrawal limit of 5,000 in ATM and up to 100,000 spending limit depending on the usage.
Becoming wealthy and living the lifestyle of the rich and famous is the dream of many people. And whilst most people go to work or seek other ethical methods of making money online.
The programmed debit card is capable of withdrawing money from any ATM machines because there is no name on it and it is universal, also it is not traceable.
when you puechase any of these cards you will have money for business, shopping and have a grate life for generations and communities to live on.
PROGRAMMED blank ATM card will be delivered to you anywhere in the world.
E-Mail: atmservices44@yahoo.com
Email: atmservices44@aol.com
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy