REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

różne

 

Zaczytana sobota w Galerii Północnej. Moc atrakcji z konkursami i nagrodami

  2 września 2022

Zaczytana sobota w Galerii Północnej. Moc atrakcji z konkursami i nagrodami
materiały prasowe

Najbliższy weekend to dla wielu rodziców ostatni moment na zakupy przed rozpoczęciem roku szkolnego, dlatego Galeria Północna przygotowała moc atrakcji dla dzieci. W sobotę 3 września na najmłodszych czekają zajęcia z bajkoterapii, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, wspólne zdjęcia z sympatycznym puchaczem oraz niezwykle fotogeniczna "zaczytana ławka".

REKLAMA

W najbliższy weekend w Galerii Północnej zagości wyjątkowo radosna atmosfera, a najmłodsi z pewnością nie zaznają nudy. Na parterze, nieopodal salonu Reserved, pojawi się specjalna strefa dla dzieci. Będzie to przestrzeń pełna kolorowych mebli, poduch i wygodnych leżaków, w której najmłodsi pod opieką wykwalifikowanych animatorek zostaną zaproszeni do świata gier i zabaw.

W tym czasie ich rodzice i opiekunowie będą mieli okazję oddać się lekturze oraz odpocząć w przerwie pomiędzy zakupami. Organizatorem strefy jest Fundacja Zaczytani.org, której misją jest promocja czytelnictwa i edukacja społeczna. Dlatego motywem przewodnim wszystkich atrakcji będą książki.

REKLAMA

Bajkoterapia - co to takiego?

Zajęcia składają się z trzech części: czytania bajki edukacyjnej, omawiania jej wspólnie z dziećmi oraz ćwiczeń praktycznych. Dzięki nim najmłodsi mogą lepiej zapamiętać treść opowieści i głębiej zrozumieć jej sens. Animatorki z Fundacji Zaczytani.org poprowadzą w sobotę trzy tury takich zajęć, odbędą się one o godz. 12:00, 13:00 i 14:00. Książkowe warsztaty będą idealne dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane - można po prostu przyjść ze swoimi pociechami i dołączyć do zabawy.

REKLAMA

Konkursy z nagrodami

W tym dniu nie zabraknie również licznych nagród - zestawu książek i gadżetów od Fundacji Zaczytani.org, a także kuponów uprawniających do uzyskania specjalnej zniżki w sklepach Coccodrillo. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy pojawić się w strefie dla dzieci o godz.11:30, 12:30, 13:30 lub 14:30 i wysłuchać uważnie fragmentu bajki o przygodach słonia Elmera, a także odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań.

REKLAMA

Gratka dla fanów Instagrama

Dla amatorów fotografii organizatorzy przygotowali dwie wyjątkowo malownicze propozycje. Od niedzieli 27 sierpnia aż do poniedziałku 12 września w Galerii Północnej stanie "zaczytana ławka" - miejski mebel w kształcie otwartej książki, ozdobiony oryginalnymi grafikami nawiązującymi do literatury. Na ławce znajduje się kod QR, pod którym dostępne są do pobrania darmowe e-booki. Oprócz tego, w sobotę 3 września w godzinach od 11:00 do 15:00 po alejkach galerii krążyć będzie sympatyczny puchacz, który na pewno nie odmówi chętnym wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Możliwość przekazania książek potrzebującym

W wielu domach półki aż uginają się od książek, z których domownicy już nie korzystają. Najbliższa sobota będzie świetną okazją, aby dać im drugie życie. Fundacja Zaczytani.org przeprowadzi zbiórkę książek, które będą następnie wykorzystywane do wyposażenia bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach pomocy społecznej czy domach dziecka. Warto zatem przynieść książki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych - dzięki temu sprawimy, że wywołają one ponownie uśmiech na czyjejś twarzy, zamiast kurzyć się w domowej biblioteczce.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Eowiwi

02.09.2022 20:31

Ta galeria zrobiła się już żenująca. BOMBELKI TO NIE KLIENCI!!!!! MADKI Z BOMBELKAMI I TQK NIC NIE KUPUJĄ LAZAC CAŁY DZIEŃ PO GALERII. NAWET W SPOKOJU ZAKUPÓW ZROBIĆ NIE MOŻNA BO WSZĘDZIE ROZWSZESZCZANE BOMBELKI
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA