Za darmo na Woli. Disco polo, klaun i fakir
1 września 2017
źródło: www.facebook.com/CalibraOficjalny
W sobotę "Pożegnanie lata" w parku Sowińskiego. Tym razem ratusz dzielnicy postawił na disco polo.
Kończące okres wakacyjny imprezy w parku Sowińskiego to już wolska tradycja. W tym roku "Pożegnanie Lata" odbędzie się w sobotę 2 września. Od 12:00 w parku będzie działać strefa rekreacyjno-sportowa dla dzieci i młodzieży z dmuchańcami, malowaniem buziek oraz klaunem i fakirem.
Nowe życie Skweru Gwary Warszawskiej. Oaza w sercu Woli
Warszawski Zarząd Zieleni zakończył rewitalizację skweru Gwary Warszawskiej na Woli. Miejsce to podzielono na strefy, dlatego każdy z mieszkańców powinien tu znaleźć coś dla siebie. Jest też dużo więcej zieleni.
O 17:00 w parkowym amfiteatrze rozpoczną się koncerty. W ciągu pięciu godzin zagrają zespoły disco polo Deffis, Jorrgus, The Lovers i Calibra. Taki wybór repertuaru wzbudził kontrowersje wśród mieszkańców Woli.
- Staramy się, aby nasza oferta rozrywkowa była szeroka i żeby każdy znalazł coś dla siebie - odpowiada burmistrz Krzysztof Strzałkowski. - Organizujemy koncerty muzyki klasycznej a na Chłodnej można było posłuchać jazzu. Na Woli jest również miejsce dla disco polo.
(red)
.










































