Z gospodarską wizytą
3 listopada 2006
23 października p.o. prezydenta Warszawy, Kazimierz Marcinkiewicz oraz premier Jarosław Kaczyński pojawili się na placu budowy stacji metra Słodowiec. Było to bardzo medialne wydarzenie, połączone z konferencją prasową.
Garść pomysłów dla parku Olszyna
Montaż dodatkowego oświetlenia, budowa samoobsługowej toalety, rozbudowa miejsc dla rowerów oraz budowa nad nimi wiaty, podwyższenie piłkochwytów na boisku do piłki nożnej oraz siatkówki - to może nastąpić w parku Olszyna już w przyszłym roku.
Wiadomo, pańskie oko konia tuczy.
Pierwsza linia ma być gotowa na wiosnę 2008 roku. Jej budowa trwa już ponad 20 lat. Druga linia ma powstawać dużo szybciej. Pieniądze unijne załatwią wszyst-ko. Oczywiście jeśli tylko wstępna dokumentacja robót zostanie na czas przedsta-wiona.
mz
.








































