Wiadukt nad Łabiszyńską otwarty
3 października 2011
W poniedziałek na Trasie Toruńskiej miał zostać otwarty wiadukt nad ulicą Łabiszyńską.
Ortopedia i okulistyka na Bródnie w nowej odsłonie
Rocznie Mazowiecki Szpital Bródnowski przyjmuje aż jedną czwartą pacjentów urazowych z całej Warszawy. Teraz będą oni przyjmowani w nowo wyremontowanym oddziale ortopedycznym i oddziale okulistycznym, które zostały wyposażone w najwyższej jakości sprzęt.
Mimo zapowiedzi drogowcy nie otworzyli jednak wiaduktów ze względu na błędy w oznakowaniu. Na przejazd w stronę Marek i w stronę Grota trzeba jeszcze poczekać do czasu usunięcia tych usterek.
We wtorek wiadukt otwarto - w środowe przedpołudnie kierowcy stali w korkach na okolicznych ulicach. (red).




































