Wesoło na zielonej
12 października 2007
Już po raz drugi na pikniku "Pożegnanie lata na Zielonej Białołęce" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Zielona Białołęka bawiły się całe rodziny.
Lata mijają a basenu wciąż nie ma
Choć trudno w to uwierzyć, w ciągu ostatnich 15 lat samorząd Warszawy nie zbudował ani jednego krytego basenu. Ostatnim był obiekt w Aninie, oddany do użytku w 2010 roku.
parkowaniem. - Samochody trzeba stawiać wśród kałuż i gruzu - narzekali niektórzy zmotoryzowani. Zabawa jednak była przednia, szczególnie dla maluchów.
Mz

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |













































