REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

We trójkę kradli alkohol na Bemowie. Policja dopadła ich w Żyrardowie

  6 marca 2023

We trójkę kradli alkohol na Bemowie. Policja dopadła ich w Żyrardowie
źródło: Pixabay

Policjanci z warszawskiego Bemowa zatrzymali na terenie Żyrardowa dwie osoby podejrzane o tzw. kradzież rozbójniczą. Kryminalni namierzyli również ich kolegę, który pomagał w przestępstwie. Zatrzymani wspólnie brali udział w kradzieży alkoholu. Gdy ochroniarz próbował interweniować, usłyszał pogróżki.

REKLAMA

Zdarzenie rozegrało się w jednym ze sklepów na warszawskim Bemowie. 36-letni mężczyzna zawiózł pod sklep dwie koleżanki i kolegę, którzy.. Demolka na Jelonkach. Półnagi mężczyzna, zbita szyba i krzyki po rosyjsku Demolka na Jelonkach. Półnagi mężczyzna, zbita szyba i krzyki po rosyjsku
Warszawska policja zatrzymała półnagiego obywatela Uzbekistanu, który zdemolował klatkę schodową w bloku na Jelonkach.
. poszli kraść alkohol.

Kradli w sklepie alkohol

"Mężczyzna zabrał z półek sklepowych butelki i skierował się wraz ze znajomą do wyjścia, nie płacąc za towar. Na to zareagował pracownik ochrony. Mężczyzna groził mu pozbawieniem życia i zaraz po tym szybkim krokiem wraz ze znajomą opuścili sklep. Odjechali z miejsca autem kolegi" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny. Następnie policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców i wkrótce namierzyli podejrzanych na terenie podwarszawskiego Żyrardowa. Tam cała trójka została zatrzymana i doprowadzona do komisariatu na Jelonkach.

Zapraszamy na zakupy

Znaleźli poszukiwanego

"Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że jeden z mężczyzn w wieku 32 lat był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żyrardowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności" - informuje warszawska policja.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie usłyszeli zarzuty. 32-latek i 26-latka zarzut kradzieży rozbójniczej działając wspólnie i w porozumieniu. Ponieważ mężczyzna działał w warunkach recydywy, grozi mu aż piętnaście lat więzienia. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Trzeci z podejrzanych to 36-letni mężczyzna, który usłyszał zarzut pomocnictwa w przestępstwie.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA