REKLAMA

norblin 02 1norblin 02 2norblin 02 0
Wawer

kronika policyjna »

 

Wciąż giniemy na torach. Nie żyje kolejna osoba

  16 stycznia 2020

alt='Wciąż giniemy na torach. Nie żyje kolejna osoba'
źródło: KM

W środę 15 stycznia na wawerskiej linii kolejowej doszło do tragicznego wypadku.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Do zdarzenia doszło po godzinie 19:00 obok stacji Miedzeszyn. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn mężczyzna wszedł pod pociąg jadący z Otwocka przez Warszawę do Góry Kalwarii. Nie udało się go uratować. Węzeł przesiadkowy dla wschodniej Warszawy? Inwestycja na etapie rozmyślań Węzeł przesiadkowy dla wschodniej Warszawy? Inwestycja na etapie rozmyślań Przedłużenie linii tramwajowej z Gocławka do Marsa było proponowane od lat, a w ostatniej kampanii wyborczej znalazło się wśród obietnic Rafała Trzaskowskiego. Podczas nadchodzącej przebudowy torów kolejowych stacja Gocławek zostanie dosunięta do wiaduktu Marsa. Mógłby tu powstać węzeł dla wschodniej Warszawy. Władze miasta śpią. To pierwszy od września wypadek śmiertelny na wawerskich torach.

Po wypadku przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu pociągów i samochodów.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Komentarze (1)

# Antoś

17.01.2020 11:43

Zbudować tunele pod torami dla samochodów i dla pieszych i będzie po problemie.
więcej na forum

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni