REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

Poszukiwana złodziejka wpadła za kradzież klocków

  4 lipca 2023

alt='Poszukiwana złodziejka wpadła za kradzież klocków'
źródło: KRP II

Nietrzeźwa, poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości, 37-letnia złodziejka została zatrzymana przez mokotowskich policjantów za kradzież popularnych klocków o łącznej wartości około 750 złotych, z jednego ze sklepów przy ul. Puławskiej.

REKLAMA

Mokotowscy funkcjonariusze zostali wezwani do jednego ze sklepów przy ul. Puławskiej, gdzie, jak wynikało ze zgłoszenia, na gorącym uczynku została złapana złodziejka markowych klocków.

Celem były. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
.. klocki

- Kobietę zatrzymali pracownicy ochrony, kiedy ponownie przyszła do sklepu, po szósty zestaw klocków. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że kobieta zabierała produkty, nie płacąc za nie - relacjonuje mokotowska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali złodziejkę, którą okazała się 37-letnia mieszkanka stolicy. Przy kobiecie znajdował się zestaw popularnych klocków. Przyznała, że pięć takich zestawów ukradła wcześniej w tej samej galerii i już je sprzedała.

Wstąp do księgarni

Klocki i alkohol ją pogrążyły

Okazało się, że kobieta była poszukiwana przez policję jako podejrzana o dokonane w przeszłości innych przestępstw przeciwko mieniu. Przyznała się do kradzieży, za które teraz grozi jej do 5 lat więzienia. Być może gdyby nie to, że "na akcję" wybrała się "w stanie wskazującym", byłaby bardziej ostrożna i nadal cieszyła się wolnością.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break