REKLAMA

Mokotów

różne »

 

Kaczuszki z Mokotowa uratowane

  4 lipca 2023

alt='Kaczuszki z Mokotowa uratowane'
źródło: Straż Miejska

Pięć małych kaczuszek nie mogło wydostać się na zewnątrz zbiornika technicznego przy elektrociepłowni Siekierki. Z pomocą przyszedł Ekopatrol i strażacy.

REKLAMA

28 czerwca na numer alarmowy 986 wpłynęło zgłoszenie o małych kaczuszkach, które znajdują się w zbiorniku wody na terenie elektrociepłowni Siekierki.

Ekopatrol i straż pożarna w akcji

Na miejsce skierowano Ekopatrol, który stwierdził, że kaczuszki nie wydostaną się o własnych siłach. Ponieważ wejście do zbiornika okazało się trudne i niebezpieczne, funkcjonariusze poprosili o pomoc straż pożarną. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.

Ci przy użyciu specjalistycznego sprzętu uwolnili młode. Na brzegu ptaszkami zaopiekowali się funkcjonariusze Ekopatrolu i przetransportowali je do Ptasiego Azylu na terenie warszawskiego ZOO. - Gdy podrosną, wrócą do środowiska naturalnego - obiecują strażnicy miejscy.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy