W niedzielę Bieg przez Most
15 września 2018
To już szósta edycja biegu, który stał się najbardziej rozpoznawalną imprezą sportową na Białołęce.
Od września będzie kino na Białołęce!
Nie po drugiej stronie Wisły, nie na Woli, Targówku czy w Śródmieściu. U nas, blisko. Białołęcki Ośrodek Kultury otwiera salę kinową z ofertą dla wszystkich miłośników sztuki filmowej i dobrej rozrywki.
Czekać tam będą m.in. gry, zabawy, bańki mydlane, fotobudka, a dla smakoszy - degustacja dań restauracyjnych.
- Bieg spowoduje utrudnienia w ruchu na ulicach Tarchomina i Nowodworów - informuje Urząd Dzielnicy Białołęka. - Od 11.00 do 12.30 zamknięte będą Świderska, Nowodworska i Odkryta. Na moście nie będzie utrudnień dla kierowców.
Więcej informacji na stronie www.biegprzezmost.pl.
(dg)
.









































