REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Miał w mieszkaniu kilogramy narkotyków

  23 marca 2023

Miał w mieszkaniu kilogramy narkotyków
źródło: KSP

Policjanci z komisariatu na warszawskim Tarchominie wpadli na trop 28-latka, który miał przechowywać w mieszkaniu duże ilości środków odurzających. Policjanci wspierani przez kryminalnych z Pragi przeprowadzili kontrolę pod wytypowanym adresem. Zabezpieczyli ponad 2,5 kg nielegalnych substancji i zatrzymali mieszkańca dzielnicy, któremu grozi aż dziesięć lat więzienia.

REKLAMA

Z operacyjnych ustaleń policjantów wynikało, że mieszkaniec dzielnicy ma przechowywać w swoim mieszkaniu duże ilości narkotyków.

Na tropie narkotyków

By to sprawdzić, kryminalni wspierani przez operacyjnych z komendy przy Jagiellońskiej udali się w wytypowane miejsce. Gdy tylko pojawił się podejrzewany o handel narkotykami mężczyzna, skontrolowali go. Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki
Niecałą dobę potrzebowali policjanci z grupy Skorpion działającej w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI, by odzyskać auto skradzione z terenu Białołęki. Już po kilkunastu godzinach od zdarzenia, dzięki współpracy z kryminalnymi z komisariatu na Tarchominie posiadali informację o prawdopodobnym miejscu przechowywania skradzionej toyoty. Następnie zatrzymali 29-letniego pasera.
Następnie kryminalni razem z 28-latkiem udali się do jego mieszkania. W pokoju dziennym i kuchni znaleźli poporcjowane różne substancje oraz ponad 3500 zł w gotówce.

"Kluczem znalezionym przy mężczyźnie policjanci otworzyli również skrzynki techniczne, znajdujące się na klatkach schodowych na różnych piętrach. W każdej z nich znajdowały się nieznane substancje" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Kup bilet

Mieszkaniec Białołęki aresztowany

Policjanci zabezpieczyli wszystkie podejrzane środki, a 28-latka zatrzymali. Mężczyzna trafił do komisariatu przy Myśliborskiej. Zabezpieczone substancje poddano wstępnie badaniu testerem. Następnie przekazano je do szczegółowej analizy biegłemu. Potwierdził on, że zatrzymany mężczyzna posiadał znaczną ilość środków odurzających i psychotropowych w postaci konopi, amfetaminy i 3-chlorometkatynonu (3-CMC) o łącznej wadze ponad 2,5 kg.

Policjanci doprowadzili 28-latka na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, gdzie przedstawiono mu zarzut w tej sprawie. Prokurator prowadzący śledztwo zawnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie. 28-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Może mu grozić kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Rje

13.04.2023 13:33

Na bialomece wszystko jest mozliwe
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA