Ukradła 12-latce dwa telefony i kartę płatniczą
16 listopada 2021
Śledczy z Wawra bardzo szybko ustalili, kim jest podejrzana o przywłaszczenie torebki i posłużenie się kartą płatniczą dziecka. Rodzice dziękują policji.
"Piszemy, by z całego serca podziękować za bardzo sprawne zajęcie się sprawą kradzieży, której ofiarą padła nasza córka (...
Mają ziemię, nie mogą nic zrobić. "Nieraz płakali w urzędzie"
1350 hektarów - tyle wynosi w Wawrze powierzchnia działek, których właściciele mają całkowicie związane ręce.
). Nie musimy pisać, jak dużym szokiem dla dwunastolatki było to zdarzenie. (...) Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w sprawę, w szczególności policjantom, którzy odebrali od nas pierwsze zgłoszenie (...)." - tak dziękują rodzice okradzionej dziewczynki, którzy przesłali do komendanta komisariatu przy Mrówczej podziękowania za zaangażowanie policjantów w tę sprawę.
Okradła 12-latkę
Do kradzieży torebki z dwoma telefonami komórkowymi, legitymacji i karty płatniczej doszło w przymierzalni sklepu z odzieżą. Zaraz potem ktoś posłużył się kartą 12-latki.
Zaraz po przyjęciu zawiadomienia kryminalni przystąpili do działania. Bardzo szybko, bo już na drugi dzień, ustalili kim jest kobieta, która dopuściła się przestępstwa. Kolejnego dnia zatrzymali ją w miejscu pracy i odzyskali utracone przez 12-latkę rzeczy. Zatrzymana 47-latka odpowie za przywłaszczenie oraz dwukrotne posłużenie się cudzą kartą płatniczą.
(db)
.






































