Turnau w Filharmonii - ROZDAJEMY BILETY
29 stycznia 2016
Grzegorz Turnau, jeden z najlepszych polskich muzyków i najbardziej znanych krakusów, zagra w Filharmonii Narodowej.
Dekret Bieruta - reprywatyzacyjny węzeł gordyjski
Kleszcze Dekretu Bieruta coraz mocniej ściskają Warszawę. Przypomnijmy, że w październiku 1945 r. odebrano warszawiakom wszystkie nieruchomości, ale mogli oni przez sześć miesięcy składać wnioski o przyznanie wieczystego użytkowania swojej dotychczasowej własności, o ile nieruchomości nie były przeznaczone na cele publiczne.
Turnau jest również autorem wszystkich kompozycji, aranżacji i producentem albumu. Artysta wystąpi z zespołem Dorota Miśkiewicz - śpiew; Mariusz Pędziałek - obój; Robert-Kubiszyn - bas; Cezary Konrad - perkusja; Robert Majewski - trąbka, fugelhorn i towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej FN.
5 lutego 2016 r. godz. 19:00
Sala koncertowa Filharmonii Narodowej, Warszawa
Bilety: 199 zł, 169 zł, 129 zł do nabycia w kasach filharmonii, empikach, Hali Wola oraz na biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, bilety24.pl.
Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy wysłać nam swoje imię i nazwisko nie wcześniej niż 1 lutego na adres bilety@gazetaecho.pl i odpowiedzieć na pytanie: z kim Grzegorz Turnau wykonywał piosenkę "Nie przenoście nam stolicy do Krakowa"?
(red)
.







































