Trzy soboty z crossem na Białołęce
26 września 2014
4 października w Białołęckim Ośrodku Sportu rozpocznie się cykl zajęć sportowych pod nazwą "Cross w BOS".
Parkuj w błocie, czekaj latami. Analizują i rozważają od 2012 roku
Od ponad dekady mówi się o potrzebie budowy parkingu "Parkuj i Jedź" przy stacji PKP Warszawa Płudy. Mimo licznych zapowiedzi, inwestycja utknęła w martwym punkcie. Urzędnicy tłumaczą się zawiłościami prawnymi i... brakiem porozumienia z PKP.
Zajęcia są adresowane do całych rodzin, młodzieży i dorosłych - jedyne obostrzenie to ukończony szósty rok życia. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać, treningi będą przeniesione do hali sportowej.
(red)
.






































