Topielec w stawie przy Narwiku
30 marca 2012
W środowy wieczór strażnicy miejscy otrzymali informację o topielcu odnalezionym w stawie przy ulicy Narwik.
Wiceburmistrz Bemowa zanurkował w fontannie
Fontanna u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Radiowej znów będzie cieszyć mieszkańców Bemowa. - Sprawdziłem. Instalacja ma przeciek, który musi zostać szybko naprawiony - mówi wiceburmistrz Karol Sobociński, który... zanurkował w zalanej wodą komorze fontanny.
Topielcem był skradziony kilka tygodni wcześniej volkswagen.
TW Fulik
na podstawie informacji straży miejskiej








































