Szukamy świadków pobicia!
6 listopada 2015
W piątkowe popołudnie w autobusie 134 doszło do pobicia czternastolatka. Szukamy świadków tego zdarzenia.
Zapomnijmy o tramwaju na Białołękę. 286 mln zł na teatr w centrum
Mimo dziury budżetowej w wysokości 2,2 mld zł warszawscy radni przeznaczyli ogromną kwotę na budowę teatru na pl. Defilad. W planach na najbliższe lata nie widać żadnych rezerw finansowych na linie tramwajowe na wschodnią Białołękę i na Modlińskiej.
Nikt nie zareagował, brata zamroczyło, zresztą nawet nie wiedział, jak trzeba się zachować w takiej sytuacji.
W autobusie jadącym w kierunku Żerania niestety nie było monitoringu, dlatego pani Magda prosi, by do niej zgłaszali się świadkowie zdarzenia. - Szukamy mężczyzny około czterdziestki, w okularach, około 180 cm wzrostu, z krótkimi, siwymi włosami - mówi. - Wszystkich, którzy widzieli pobicie, a podobno ten sam mężczyzna uderzył w tym autobusie jeszcze kogoś, proszę o kontakt: 507-366-315.
(wt)
.






































