Szpecący parking
22 października 2010
Tuż przy południowym wyjściu ze stacji metra Wawrzyszew, wzdłuż chodnika po stronie lasu na ul. Lindego, znajduje się parking.
Na Bielanach zazielenią się ściany
Zamiast popularnych ostatnio antysmogowych murali - zielone ściany. To pomysł, który zostanie zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego.
- Wygląda to bardzo nieestetycznie. Szpeci okolicę stacji metra Wawrzyszew, gdyż po wyjściu ze stacji pasażerów wita jedno wielkie rozlewisko błota. Czy nie można byłoby pomyśleć o ustawieniu w tym miejscu słupków, żeby samochody nie rozjeżdżały tego trawnika? - pyta pan Michał z bloku przy ul. Kasprowicza.
Słupki dopiero w przyszłym roku
- W celu wyeliminowania parkowania pojazdów na poboczu i trawniku ul. Lindego, w 2011 r. zlecimy opracowanie projektu organizacji ruchu uwzględniającego usta-wienie słupków wzdłuż krawężnika ul. Lindego. Potem zostanie wykonana renowac-ja trawnika - tłumaczy Grzegorz Pietruczuk, wiceburmistrz Bielan.Anna Przerwa
Dziurawa jezdnia, brak chodnika, zdemolowana wiata przystankowa? Chcesz, aby "Echo" pomog-ło Ci w kontaktach z urzędnikami - dzwoń 22 392 08 30.
.









































