REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

różne

 

Aukcja WOŚP straży miejskiej. Kto kupi strażnika-szmaciaka?

  24 stycznia 2023

Aukcja WOŚP straży miejskiej. Kto kupi strażnika-szmaciaka?
źródło: SM

Emblematy na mundur, rejs łodzią patrolową po Wiśle, udział w kursie samoobrony, a nawet szmaciana lalka funkcjonariusza - takie przedmioty i "usługi" wystawiła na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy warszawska straż miejska.

REKLAMA

"Jeśli ktoś marzy o prywatnym strażniku miejskim, który dostępny będzie na wyłączność przez 24 godziny na dobę, zdecydowanie jest to opcja warta uwagi" - reklamuje jedną z aukcji WOŚP straż miejska z Warszawy.

Aukcje WOŚP w Warszawie

25-centymetrową lalkę wydziergała własnoręcznie jedna ze strażniczek, specjalnie z myślą o tegorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak dotąd najwyższą cenę wśród aukcji przygotowanych przez warszawskich strażników osiągnął oznaczony numerem 1, unikatowy emblemat Straży Miejskiej i WOŚP. Książka profesora na aukcji WOŚP. Poświęcił życie ptakom i Bielanom Książka profesora na aukcji WOŚP. Poświęcił życie ptakom i Bielanom
Burmistrz warszawskich Bielan przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy unikatową książkę prof. Macieja Luniaka "Przed odlotem. O sobie i przyrodzie miasta" z dedykacją autora. 87-letni naukowiec opisuje w niej swoje dzieciństwo oraz opowiada o życiowej pasji, którą jest ornitologia.

To jedna z 31 numerowanych naszywek, w których znajdującą się w centralnym polu syrenkę zastąpiło charakterystyczne serduszko. Plakietka z numerem 1 osiągnęła już cenę 810 zł.

REKLAMA

Licytują rejs po Wiśle

Na chętnych czeka też udział w kursie samoobrony przygotowanym przez instruktorów taktyk i technik interwencji straży miejskiej. Wywoławcza cena udziału w specjalnym, orkiestrowym kursie wynosi aktualnie 99 zł. Na aukcji można również wylicytować rejs łodzią patrolową (210 zł), dzień w straży miejskiej (222,50 zł) czy jeden z zestawów gadżetów od WOŚP i straży miejskiej (260 zł i 157,50 zł).

(jok)

Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/StrazMiejska_12?order=qd.
 

Polecamy

Komentarze (2)

# Lolka

24.01.2023 13:19

Serio? kto u Was pisze te tytuły.... jakaś masakra. To nie jest szmaciane tylko dziergane!!!!!
i skąd wzięliscie to info, że to strażniczka, jest jasno napisane "pracownica" a straży nie pracują tylko strażnicy....
gdzie jest rzetelne dziennikarstwo...

# Dzyndzylyndzy

24.01.2023 16:05

Szmaciany strażnik tylko w szmacianych mediach.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA