Świątecznie ponura Białołęka
19 stycznia 2007
Osiedla Białołęki są od lat smutne na święta. Aż się prosi, żeby przynajmniej lampki na rosnących choinkach zapalić. Nic z tego.
Agresywne psy zagryzły domowego kota. Co zrobiła policja?
Mieszkańcy okolic Mochtyńskiej boją się o bezpieczeństwo swoich czworonogów, a nawet dzieci biegających po okolicznych łąkach. Jak donoszą, w ich sąsiedztwie doszło ostatnio do kilku groźnych incydentów z udziałem mieszkańca jednego z bloków, będącego właścicielem dwóch niebezpiecznych psów.
Miejsca handlowe są tak smutne, że aż... nie chce się tu robić zakupów. Nowy burmistrz Białołęki chce w przyszłym ro-ku hucznego Sylwestra. Może pomyśli także o świętach.
bw
![]() |
![]() |
Aż się prosi o lampki....











































