REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Strzelał z wiatrówki do budowlańców. Nie chce mieć sąsiadów

  22 kwietnia 2022

Strzelał z wiatrówki do budowlańców. Nie chce mieć sąsiadów
źródło: KRP VI

Policjanci z Bródna interweniowali na posesji, gdzie doszło do zranienia jednego z pracowników budowy. Na miejscu ustalili, że 42-latek został najprawdopodobniej postrzelony z wiatrówki przez mężczyznę niezadowolonego z tego, że będzie miał sąsiadów.

REKLAMA

- Około godziny 17:00, gdy mężczyźni wykonywali prace na dachu, usłyszeli strzał i jeden z nich poczuł ból w klatce piersiowej. 42-latek zobaczył, że ma powierzchowną ranę w tym miejscu oraz na szyi. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy udzielili mu niezbędnej pomocy - informuje komisarz Paulina Onyszko.

REKLAMA

Bo budowa była za blisko

Na miejscu zjawiła się też właścicielka posesji, która wyjaśniła, że od lutego ma problem z agresywnym sąsiadem, który stale niepokoi pracowników budowy, wyzywa ich, rzuca w nich petardami, jajkami, cebulą, prezerwatywami wypełnionymi wodą i strzela z wiatrówki.

Dzielnicowi udali się do mężczyzny. Ten jednak zabarykadował się w domu. Dopiero groźba wejścia siłowego przez strażaków przekonała go do otwarcia drzwi. 45-latek zaprzeczył, jakoby posiadał wiatrówkę, dlatego skontrolowano jego dom.

REKLAMA

Nie tylko wiatrówka

- Na strychu pod deskami i izolacją termiczną znaleźliśmy wiatrówkę z lunetą, zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością czarnej lepkiej substancji, dwa zawiniątka foliowe z suszem roślinnym, młynek do suszu konopnego, szklaną cygaretkę z zawartością brunatnej substancji oraz metalową puszkę z zawartością suszu roślinnego - relacjonuje komisarz Onyszko.

Policjanci zabezpieczyli znalezione przedmioty i zatrzymali 45-latka. Następnego dnia trafił on na przesłuchanie do praskiej prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut dotyczący uszkodzenia ciała 42-latka z narażeniem go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora został on objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

(jr)

 

Komentarze (4)

# Wredny Kocur

22.04.2022 14:30

Nooo to teraz będzie miał jeszcze lepsze sąsiedztwo pod celą. :D

# Nie ćććpajjj

22.04.2022 18:47

A sprawca swoją narkotyczną przygodę zaczynał od rekreacyjnego popalania nieszkodliwej rzekomo marihuany. Zachowani jego świadczy o tym, że jednak zaszkodziło mu to.

# heloooo

25.04.2022 10:32

Jaka ulica?

REKLAMA

# odciąć emerytów od netu

26.04.2022 15:24

#Nie ćććpajjj napisał(a) 22.04.2022 18:47
A sprawca swoją narkotyczną przygodę zaczynał od rekreacyjnego popalania nieszkodliwej rzekomo marihuany.
Skąd wiesz, że nie zaczynał od rekreacyjnego popijania nieszkodliwej rzekomo kawy, tak jak 99% podobnych osób?
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA